Czeka nas dwa tygodnie kapitalnych spotkań w chińskim LPL. Drabinka ułożyła się wręcz w sposób perfekcyjny i osobiście lepiej bym tego nie zrobił, a mistrzowie wiosennego splitu podobnie jak SKT z Korei muszą przebijać się od pierwszej rundy, ale w tej nie powinni mieć problemów z debiutantami w tej fazie LNG Esports.

Oczywiście LNG przejęło organizację od Snake Esports i zrobiło tylko kilka roszad w składzie, który miał wyznaczony cel – awans do najlepszej ósemki LPL i to się udało. Na pewno duża w tym zasługa ściągniętego z Griffin Plexa, który kompletnie odmienił oblicze środkowej alei w tym zespole. Mało tego potrafili ograć IG w fazie grupowej i to 2:0, ale mieli trochę szczęścia, bo trafili akurat na największe problemy mistrzów w tym splicie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Tych latem nie brakowało. Przeprowadzali roszady na 4 z 5 linii. Oczywiście ta na środku wymuszona problemami zdrowotnymi członka rodziny Rookiego, ale Baolana, Ninga i TheShy’a wymieniano już tylko i wyłącznie ze względu na ich formę. Na całe szczęście przed Play Offami cała żelazna piątka wróciła do gry i zrobiła to w naprawdę imponującym stylu kompletnie rozbijając Rogue Warriors w niecałe 53 minuty wygrywając 2:0.

W 'normalnych’ warunkach LNG nie ma żadnych szans w starciu na IG. Jeszcze dochodzi faza pucharowa i Best of 5, gdzie zawodnicy tej formacji nie mają praktycznie żadnego doświadczenia w grze na takim poziomie. Myślę, że stres związany z takim spotkaniem zwiąże im ręce, a Invictus i ich niezwykle agresywny styl gry w żadnym etapie meczu nie da im się wyluzować. Stawiam tutaj na pewne 3:0 na które daję 80% szans, ale gram under 3.5 map po podobnym kursie, a dla grających bezpieczniej polecam handicap -1.5 i tutaj prognoza wynosi 90%.

MeczTypKursBukmacher
Invictus Gaming – LNG Esports1 (-1.5 map)1.52TOTALbet
Invictus Gaming – LNG EsportsUnder 3.5map2.65STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDecydująca faza Ultraligi! Illuminar Gaming vs Piratesports (Typ i analiza)
Następny artykułPółfinały w zimowym splicie CBLOL! Flamengo eSports vs Uppercut esports (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.