Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna. Wszyscy użytkownicy już na start mogą otrzymać atrakcyjny bonus, bo o łącznej wartości nawet 2230 PLN.

Fortuna kod promocyjny na start

Fortuna kod promocyjny na start

Na wstępie warto jest zaznaczyć, że w skład pakietu powitalnego wchodzą:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

  • darmowe 20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracje konta na stronie www.eFortuna.pl. Cały proces nie zajmie zbyt wiele czasu, bowiem trzeba tam podać wyłącznie swoje podstawowe dane.

Bonus na start bez wpłaty własnej:

Istotny aspekt, jest taki, ze obowiązkowo trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny automatycznie zostanie aktywowany.

W dodatku na gracza czeka prezent na start. Typerzy otrzymają darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to w pełni za darmo. Nie trzeba dokonać żadnej wpłaty, aby te środki znalazły się na koncie użytkownika.

Premia za depozyt do 2000 PLN na start

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom już na sam start darmowy bonus za dokonanie wpłaty. A jego wysokość uzależniona jest wyłącznie od wpłaconej kwoty:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 1300 PLN. W prezencie otrzyma taka samą kwoty ale w formie środków bonusowych.

poslki bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Dodać jest warto, że użytkownicy mogą liczyć na maksymalny bonus o wartości 2000 PLN.

Zwrot 100% za przegrany kupon

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz będzie mógł liczyć na zakład bez ryzyka. Cashbackiem objęty jest jest pierwszy dowolny kupon.

Jak okaże się on wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza, zaś w przyszłości przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, a maksymalna wartość, na jaka może liczyć to, aż 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCounter – Strike Flashpoint: Typy bukmacherskie – 12 listopada (czwartek)
Następny artykułTypy z Esportu na Counter Strike w DreamHack – 26 listopada (czwartek)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.