Legalny bukmacher STS online przyznaje graczom co tydzień pewne 25 złotych za zagrane kupony z Esportu. Jeśli faworyci Cię zawiedli to otrzymać bonus i tak co tydzień.

Bonus dla każdego gracz na Esport

Bonus dla każdego gracz na Esport

Udział w tej specjalne ofercie promocyjnej może wziąć każdy gracz, który posiada konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ta akcja dostępna jest w dniach poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do 23:59 i tak do odwołania. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej musi do niej dołączyć poprzez zapisanie się online na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Esportowe 25 PLN”.

W ramach tej akcji kwalifikują się zakłady wyłącznie SOLO, na których znajduje się dozwolone zdarzenie z oferty przedmeczowej z Esportu. Należy jednak pamiętać, że kurs typu nie może być mniesz niż 1.85.

betfan kod promocyjny na bonus

Stawka każdego zakładu musi wynieść nie mniej niż 50 złotych. Jednak z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony zawarte z środki bonusowe.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsuwania wszystkich stawek za przegrany zakłady, a po czym przyzna bonus 10% wartości wkładu:

Przykład: Suma przegranych kuponów wyniosła 200 złotych. W zamian gracz otrzyma 20 złotych bonusu.

Maksymalna wysokość bonusu to 25 PLN. Jednak warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS przyznaj darmowe środki co tydzień!

STS: Bonus za darmo bez depozytu

Polski bukmacher ułatwia obstawianie esportu poprzez przyznawanie ciagle nowych promocji. Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na start chociażby na freebet bez depozytu o wartości 29 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Popularny w Polsce bukmacher STS dokona aktywacji tych bonusów pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Ten wyjątkowy kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy Spring Split 2020! G2 Esports vs MAD Lions (Typy i analiza 24.01.2020)
Następny artykułZaczynamy trzeci sezon Ultraligi! AGO Rogue vs Devils.one (Typ i analiza 28.01.2020)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.