Oczywiście nie mogło zabraknąć analizy do tego bardzo ciekawego spotkania, które być może zadecyduje o ostatecznych miejscach w grupie B. Jakbym miał pokusić się o predykcje całych grup to według mnie Buffalo i DetonatioN FocusMe powalczą z Team Liquid i Flash Wolves o awans do głównej drabinki MSI.

Trzeba oddać Rosjanom fakt, że w Play Offach w LCL zagrali naprawdę kapitalnie i pewnie ograli dwie bardziej faworyzowane ekipy w tym Gambit z Diamondproxem, Kirą, PVPStejosem czy Lodikiem. Wynik 3:0 na tę formację na pewno musi robić wrażenie, ale jednak to będzie ich pierwszy turniej międzynarodowy i tu ręka może zacząć się trząść.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Inaczej sprawa ma się z Japończykami, którzy trzykrotnie wyjeżdżali i raz otarli się o fazę grupową Mistrzostw Świata i wystąpili m.in na Rift Rivals. Do tego trenerzy nie przepadają za wieloma zmianami i ich roster jest zwykle lekko przebudowywany, a dwójka zawodników gra ze sobą już sześć lat co zapewne jest jakimś rekordem w profesjonalnych rozgrywkach Ligi Legend.

Reasumując uważam, że japoński region rozwija się z każdym rokiem, a ich reprezentanci na przestrzeni lat zrobili naprawdę duże postępy i tą metodą małych kroczków pną się w górę hierarchii zespołów Ligi Legend. Z kolei Vega to międzynarodowi debiutanci i ciężko jest powiedzieć czego można się po nich spodziewać. Ja stawiam na sprawdzoną jakość i daję Japończykom 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
DetonatioN FocusMe – Vega Squadron11.90STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZostajemy w grupie B MSI! Vega Squadron vs MEGA (Typ i Analiza)
Następny artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za pierwszy kupon dla nowych graczy
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.