Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu u bukmachera Forbet w dniu 19 kwietnia? Jak ta to warto skorzystać z promocji jaką oferuje bukmacher swoim graczom, w której to zwiększa wygrane o 12%.

Większe wygrane z Forbet w piątek

Większe wygrane z Forbet w piątek

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Lecz trzeba pamiętać, ze ta promocja aktywna jest jedynie w piątek 19 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00. I chcąc liczyć na większą wygraną właśnie w tych godzinach trzeba dokonać zawarcia kuponu.

Bonus od odbioru od bukmachera Forbet za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny spełnił jeszcze następujące warunki promocji. Muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30. Poza tym wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Lecz z tej akcji są natomiast wykluczone zdarzenia długoterminowe.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Lecz z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe. Z promocji są również wykluczone kupony systemowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a poza tym Twój kupon został rozliczony jako wygrany toi bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

betfan kod promocyjny