Według mnie bardzo przyjemny do typowania mecz z LPL. Nie pojawia się wiele typów z Chin przez to, że nie mam zawsze czas by oglądać ligę, ale tutaj aż żal nie skorzystać z takiego kursu na 2:0. Victory Five to wciąż kopciuszek ligi i musi zbierać 'frycowe’ w takich pojedynkach jak ten, ale zdobyte doświadczenie po takich spotkaniach jest nieocenione.

Victory Five już w tym splicie osiągnęło naprawdę wielki sukces. Pokonało Invictus Gaming, ale jak wiadomo IG ma problemy kadrowe. Jednak zawsze przyjemnie jest pokonać mistrza szczególnie, że na wiosnę dostali od nich srogą lekcję, ale i FPX nie oszczędziło ich nawet mając wygraną fazę grupową.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

FunPlus Phoenix latem idzie jak burza. Zresztą już wiosną mieli fantastyczną fazę grupową, w której przegrali zaledwie dwa pojedynki. Tym razem idzie jeszcze lepiej sześć spotkań, sześć zwycięstw i zaledwie jedna mapa przegrana, a forma idzie wciąż w górę. W ostatniej kolejce wręcz przejechali się po Royal Never Give Up z legendarnym Uzim w składzie.

Po takim pokazie jaki dali ostatnio z RNG wręcz muszą przejechać się po Victory Five nawet jak skład tych drugich został zmieniony w 60% i notują serię trzech zwycięstw z rzędu. To po prostu nie ten kaliber zawodników i nie wiem jak dużo błędów musiałby popełnić zespół FPX by dać rywalom jakiekolwiek szanse na wygranie chociażby mapy. Prognoza na ten typ to 90%

MeczTypKursBukmacher
Victory Five – FunPlus Phoenix0:21.50STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy mistrzowie wreszcie się przełamią? SK Telecom T1 vs KT Rolster (Typ i Analiza)
Następny artykułInauguracja Rift Rivals! Cloud 9 vs G2 Esports (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.