Każdy fan Ligi Legend czeka na pojedynki Koreańsko-chińskie i dzis o 14 godzinie pierwsza odsłona takich batalii, w których oczywiście zmierzą się mistrzowie LCK – SK Telecom T1 i mistrzowie LPL – Invictus Gaming. Według mnie przynajmniej na tej mapie faworytami są zawodnicy z Chin.

SKT dość blado weszło w turniej, ale u nich to raczej norma, że wchodzą w wielkie turnieje dość ospale. Jednak pierwszy dzień zasiał niepokój w serca fanów tej legendarnej formacji. Najpierw drastyczna porażka z G2 Esports, a potem dość niemrawa gra na Flash Wolves, w której nie zdominowali tak jak powinni.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Invictus Gaming też dość dziwnie weszło w turniej, bo zaczęli od wygranej z Buffalo, ale był to jeden wielki młyn, który parę razy przechodził w ręce Wietnamczyków, którzy żeby byli bardziej doświadczeni mogliby to nawet wygrać. Jednak potem kapitalna gra przeciw G2 Esports, gdzie w pełnej krasie pokazał się TheShy.

Ta druga gra IG z gdzie byli z niebieskiej strony przekonała mnie do postawienia na nich w tym pojedynku. Uważam, że szalenie ciężko będzie pokonać zespół z Chin, gdy będą po tej stronie mapy. Mają dwójkę naprawdę świetnych zawodników na solo alejkach, bo TheShy i Rookie są w wielkiej formie, a Khan do tej pory wygląda dość słabo. Jeśli dostaną na pierwszym picku Akali, albo Sylasa to myślę, że wygrają te spotkanie na 80%.

MeczTypKursBukmacher
Invictus Gaming – SK Telecom T111.69LVBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

betfan kod promocyjny