Obie ekipy nie mogły być usatysfakcjonowane wiosennym splitem chociaż dużo gorzej pod tym względem wypadła ekipa Gen.G, która do ostatnich spotkań broniła się przed Play Outami i ten cel udało się zrealizować, ale taka organizacja powinna walczyć o dużo wyższe cele. Z drugiej strony Kingzone po niemrawym początku wyszło na trzecie miejsce i na tej pozycji skończyli zarówno fazę zasadniczą jak i Play Offy.

Bardzo dużo zmian w Gen.G po tym nieudanym splicie. Do składu dołączyli SeongHwan, Kuzan, Rich i Asper, a sama organizacja postawiła na bardzo szeroki skład i walkę o miejsce w czołowej piątce. Teraz nie ma już 'pewniaków’ i tak chcą wpłynąć na postawę poszczególnych zawodników, którzy choć doświadczeni to obecnie grają dużo słabiej jak Peanut czy CuVee.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

W Kingzone DragonX bez zmian na letni split i w sumie nie ma co się dziwić. Druga część sezonu wiosennego w wykonaniu KZ bardzo dobra i prócz przegranego półfinałowego Best of Five z SKT 0:3 nie mogą mieć sobie dużo do zarzucenia i trzeba powiedzieć, że w tamtym momencie ekipa Fakera była w genialnej formie, a samo KZ zaprezentowało się lepiej niż później Griffin w finale, które też przegrało 0:3.

Nie przekonują mnie zmiany w Gen.G i uważam, że znów nie zameldują się w Play Offach. Za to Kingzone będzie tylko bardziej zgrane, a już na wiosnę nie mieli kłopotu by pokonać Gen.G 2:0 i 2:1. Myślę, że ten skład znów powalczy o top 3 i wyjazd na mistrzostwa świata, a dla ich rywali będzie to przejściowy sezon i dopiero po letnim splicie zrobią u siebie trzęsienie ziemi. Mój typ oceniam aż na 90% szans.

MeczTypKursBukmacher
Kingzone DragonX – Gen.G11.32TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPray wraca do gry! KT Rolster vs Hanwha Life Esports (Typ i Analiza)
Następny artykułCzas na drugi weekend z europejską Ligą Legend. Misfits vs Excel Esports (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.