Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Betlic? Jeżeli nie, to jest to dobra okazja, żeby je założyć dzisiaj i skorzystać z ciekawej promocji tego bukmachera na start, który to oferuje Cashback do 510 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny „KOD510” żeby skorzystać z darmowego bonusu od Betclic Polska.

Cashback do 510 PLN u legalnego bukmachera BetClic

Cashback do 510 PLN u legalnego bukmachera BetClic

Warto wiedzieć, że bukmacher BetClic jest to w pełni legalny bukmacher w Polsce, a typowanie u niego jest zgodne z polskim prawem, gdyż posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Bukmacher Betclic Polska swoim graczom oferuje – Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Ten rodzaj bonusu jest dużo lepsza oferta niż tradycyjny bonus od depozytu, gdyż cashback dużo łatwiej obrócić przed jego wypłatą.

Oferta bonusu cashback skierowana jest do tych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera BetClic. Swojego udziału nigdzie nie trzeba zgłasza, ani się zapisywać.

bukmacher betclic bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy dokonać rejestracji online swojego konta na stronie bukmachera BetClic. Ten proces co ważne nie jest trudny i nawet mało zaawansowany użytkownik sobie poradzi.

Jednak należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny KOD510 podczas procesu rejestracyjnego. To sprawi, że bonus w Betclic z Cashbackiem zostanie aktywowany. Ten specjalny kod promocyjny można wpisać jedynie podczas zakładania konta, potem nie będzie już takiej możliwości.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Kwota zakładu zależy od gracza, jeżeli obstawi za 100 PLN to w przypadku przegranej zwrot będzie 100 PLN, a jeśli zagra 510 PLN to właśnie tyle bukmacher graczowi zwróci.

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Maksymalnie zwrot może być w kwocie do 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej pierwszego zagranego kuponu, cała kwota trafi do gracza.

Bukmacher BetClic oferta dla graczy:

Poza tym bukmacher BetClic oferuje szeroką ofertę swoich graczom zarówno przedmeczową jak i na żywo. Popularne w Betclic są zakłady na sporty wirtualne, e-sport czy zakłady specjalne jak obstawianie polityki, rozrywki itp.

Użytkownicy, którzy posiadają konto u tego bukmachera mogą dodatkowo korzystać w pełni za darmo i to online z BetClic TV oraz z aplikacji mobilnej tego operatora, która jest bardzo zaawansowana i świetnie przystosowana do smartfonów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPiątkowy hit w LEC! Splyce vs Fnatic (Typ i Analiza)
Następny artykułDecydująca faza Ultraligi! Illuminar Gaming vs Piratesports (Typ i analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.