Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Betlic? jeżeli, nie, to jest to dobra okazja, żeby je założyć i skorzystać z ciekawej promocji tego bukmachera na start, który to oferuje Cashback do 500 PLN.

Cashback do 500 PLN u legalnego bukmachera BetClic

Cashback do 500 PLN u legalnego bukmachera BetClic

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic jest to w pełni legalny polski bukmacher, a typowanie u niego jest zgodne z polskim prawem.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Bukmacher swoim graczom oferuje – Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka.

Oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera BetClic. Swojego udziału nigdzie nie trzeba zgłasza, ani się zapisywać.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy dokonać rejestracji online swojego konta na stronie bukmachera BetClic. Ten proces co ważne nie jest trudny i nawet mało zaawansowany użytkownik sobie poradzi.

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Jednak należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny KOD500 podczas procesu rejestracyjnego. To sprawi, że bonus w Betclic z Cashbackiem zostanie aktywowany.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu.

Jeżeli pierwszy zagrany kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie zwrot może być w kwocie do 500 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota trafi do gracza.

Bukmacher BetClic oferta dla graczy:

Poza tym bukmacher BetClic oferuje szeroką ofertę swoich graczom zarówno przedmeczową jak i na żywo.

Użytkownicy, którzy posiadają konto u tego bukmachera mogą w dodatku korzystać w pełni za darmo i to online z BetClic TV oraz z aplikacji mobilnej tego operatora.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

betfan kod promocyjny