Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie Esportu. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

STS zmniejsza przegrane za przegrany kupon

STS zmniejsza przegrane za przegrany kupon

A dodać jest warto, że jest co typować. Bowiem oferta bukmachera STS na Esport jest dosyć bogata i w dodatku jest co typować. Tym bardziej, że mecze rozgrywane są w większości gier, jak m.in. Counter Strike, League of Legends, Dota2, czy też Overwatch.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Bukmacher STS swoim graczom zmniejsza ryzyko przegranej za obstawienie Esportu w akcji „Bezpieczne 50 PLN na Esport”, a jest ona dostępna do 18 kwietnia do godziny 23:59. Jednak na uwadze warto jest mieć to, iż koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 50 PLN na Esport w STS:

Zadaniem graczy w promocji „Bezpieczne 50 PLN na Esport” jest obstawienie meczy z Esportu. Dopuszczone przez bukmachera STS są zarówno kupony SOLO i AKO, na których mogą znajdować się same zdarzenia z Esportu, które mogą być z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

W przypadku, gdy kupon okaże się przegrany gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 50 PLN. Dlatego też bukmacher STS opinie posiada tak dobre, gdyż warunki promocyjnego tego bukmachera są dla graczy bardzo atrakcyjne.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na darmowe środki na sam start. Wystarczy wpisać kod promocyjny ->> BETONLINE, aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Już za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu depozytu na konto gracza trafi premia równowartości wpłaty do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDarmowe typy z Esportu na dzisiaj – 16 kwietnia
Następny artykułPewniaki na dzisiaj z Esportu za darmo – 8 maja
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.