STS tak jak mówiłem w czwartek/piątek urozmaica ofertę o linie na zabójstwa i myślę, że te w patchu 9.3 będą naprawdę ciekawe. Na start zajmiemy się pojedynkiem Origen z ExceL Esports.

Nie polecam tego meczu do oglądania, bo zapowiada się naprawdę nudne widowisko, bo są to jedne z najnudniejszych drużyn w całym LEC-u. Do tego patch 9.3 zmierza w złym kierunku i jeśli Europa przejmie 'supportowy’ trend z Korei to czeka nas spore wydłużenie, ale i wynudzenie rozgrywek.
Przed 9.3 kompozycje były bardzo eksplozywne i często od pierwszej minuty widzieliśmy agresję na liniach, a w tym patchu może wszystko się zmienić i w Korei w środę na pięć map tylko raz padł over 22.5 zabójstw.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dużym plusem jest to, że obie ekipy grały bardzo defensywnie jeszcze przed patchem 9.3, bo w spotkaniach Origen padało średnio 21.5 zabójstw na mecz zaś w ExceL zaledwie niecałe 17, co jest najniższym wynikiem w lidze.
W czwartym weekendzie na cztery mapy grane przez obie ekipy czterokrotnie padał under, w tym jedno spotkanie ExceL w killach skończyło się.. 0:4, co jest rekordem w tym sezonie i ciężko będzie przebić ten wynik.

Defensywne drużyny, patch, który idzie w kierunku wydłużenia rozgrywki, ale i zmniejszenia ilości zabójstw szczególnie we wczesnym etapie gry, to wszystko skłania by skusić się na under 22.5 zabójstw w tym spotkaniu, na który dam 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Origen vs ExceL EsportsUnder 22.5 zabójstw2.08STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułEtoto z Ultraligą! Esports Performance Center vs Illuminar Gaming (Typ i analiza)
Następny artykułVander wraca do LEC! Rogue vs FC Schalke 04 (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.