Typujesz sporty wirtualne? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji weekendowej jaką oferuje swoim graczom bukmacher Fortuna. Ten operator oferuje swoim graczom darmowy bonus 10 PLN za przegrany kupon.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera Fortuna

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera Fortuna

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja trwa jedynie podczas weekendu 22-23.06.2019. Co istotne swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunkiem podstawowym jest zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej ze sportów wirutlanych.

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze, AKO oraz MAXIKOMBI. Kupon może zostać zagrany zarówno poprzez stronę internetową jak i aplikację mobilną.

Należy jednak pamiętać, że bukmacher dokona zwrotu pod warunkiem, ze kupo został rozliczony jako przegrany.

Bukmacher przyzna bonus w wysokości 10 PLN w formie punktów FKP, które znajdą się na koncie gracza najpóźniej do 24.06.2019 do godz. 23:59.

Bonus dla nowego gracza bez wpłaty:

Bukmacher Fortuna przyznaje dla nowych typerów darmowy bonus i to bez dokonania depozytu. Wystarczy założyć nowe konto, a podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.

W zamian operator przyzna bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWiększe wygrane u legalnego bukmachera Forbet
Następny artykułPrzed nami bardzo pracowity tydzień. Na start LCK i pojedynek Sandbox Gaming vs Jin Air Green Wings (Typ i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.