Bukmacher STS ma ciekawy bonus dla nowych graczy. Ponieważ wystarczy wpisać kod promocyjni BETONLINE podczas rejestracji, aby na konto trafiło 29 PLN.

Kasa na grę bez wpłaty/depozytu

Jednak należy pamiętać, że w promocji mogą wziąć udział tylko Ci gracze, którzy nie posiadały jeszcze konto u bukmachera STS.pl oraz są nowymi graczami.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Chcąc otrzymać bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani wysyłać e-maila. Wystarczy, bowiem podczas procesu rejestracyjnego w polu kod promocyjny wpisać BETONLINE. To będzie skutkowało to, że na nasze konto trafi 29 PLN.

Bonus 29 PLN od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Jednak co istotne w tym wszystkim nie musimy dokonać żadnej wpłaty. Bonus trafi na nasze konto bez dokonania żadnego depozytu najpóźniej do trzech dni roboczych.

Niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ bukmacher ma ciekawą ofertą spotkań, gdzie każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. W dodatku operator ma ciekawe promocje regularnie dla swoich graczy, a także Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u tego operatora mogą skorzystać z TV STS, gdzie to bukmacher oferuje szeroką ilość spotkań w pełni za darmo.

Bonus będzie można wypłacić po wykonaniu obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu, a kurs kuponu nie może być wtedy mniejszy niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera w marcu
Następny artykułPrzed nami półfinał Ultraligi, w którym zmierzą się drużyny Illuminar Gaming i Pride (Typy i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.