Najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy wprowadza bukmacher STS. Za rejestrację konta i pierwszy depozyt można otrzymać nawet 1200 PLN bonusu.

Promocja na start u bukmachera STS

Promocja na start u bukmachera STS

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera STS.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Warunki tej promocji są bardzo proste i przejrzyste. Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta u bukmachera STS. Ten proces jest bardzo prosty, a poza tym niezywkle przejrzysty. To wszystko sprawi, że nie zajmie graczowi zbyt dużo czasu.

Freeebet na start bez wpłaty

Po spełnieniu tego warunki należy wykonać pierwszą wpłatę, a operator z okazji swojej najnowszej promocji przyzna jej równowartość. Mówiąc dokładnie przy wpłacie w kwocie 800 PLN, druga tama sama kwota pojawi się na koncie typera. Maksymalnie 1200 PLN.

Bukmacher przyzna bonus automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Dzięki czemu nie będzie trzeba w żaden sposób odblokowywać bonus.

Lecz promocja dotyczy tylko pierwszej wpłaty.

Darmowe środki na grę u bukmachera STS

Warto wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. W zamian bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Oferta bukmachera STS!

Niewątpliwie oferta bukmachera STS zarówno przedmeczowa jak i na żywo jest bardzo bogata, gdzie to każdy gracz powinien znaleźć swoją dyscyplinę.

Poza tym gracze, którzy posiadają konto u tego operatora w pełni legalnie i za darmo mogą korzystać z TV STS, gdzie to można obejrzeć wydarzenia sportowe online.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMniejsze przegrane na ESL One Kolonia 2019 u TOTALBet
Następny artykułTydzień pod znakiem Ultraligi! Wisła Płock vs AVEZ (Typ i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.