Bukmacher LvBet oferuje swoim graczom zwiększa wygrane na kupony z Esportu. Wystarczy zagrać kupon do niedzieli 6 października, aby liczyć na większą wygarną o 50%.

Esport większe wygrane u bukmachera LvBet

Esport większe wygrane u bukmachera LvBet

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Z tej promocji można skorzystać do 6 października do godz. 23:59. Typer, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Podczas tej promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.00.

Bukmacher LvBet wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej z Esportu. Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się co najmniej trzy zdarzenia.

Należy jednak pamiętać, że kupon promocyjny musi zostać rozliczony do 6 października do godz. 23:59

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 50 PLN. Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym kupon gracza został rozliczony jako wygrany to bukmacher LvBet zwiększy wygraną o 50%. Maksymalnie typer może otrzymać bonus o wartości 50 PLN.

Należy pamiętać, że w ramach tej promocji na konto gracza może trafić jeden bonus.

LvBet: Jaki kod promocyjny?

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus dla nowych graczy o wartości 20 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Na start gracz otrzyma bonus bez dokonania depozytu o wartości 20 PLN.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie na konto gracza może trafić 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na grupę C! Hong Kong Attitude vs Lowkey Esports (Typ i analiza)
Następny artykułDo dwóch razy sztuka? Mammoth vs Unicorns of Love (Typ i analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.