Na sobotę – 23 marca bukmacher w związku z galą KSW47 przewidział promocję, gdzie to nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów bonusem o wartości 500 PLN do sieci sklepów Media Expert.

Walcz o nagrody z Fortuną

Walcz o nagrody z Fortuną

O bon może walczyć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także dokonał wcześniej przynajmniej jednego depozytu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja trwa jedynie podczas gali – KSW, którą zaplanowano na 23 marca, gdzie gala rozpoczyna się już o godz. 20:00. Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, bowiem zawrzeć kupon u bukmachera, gdzie będzie przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na żywo z gali KSW – 47.

Bonus od odbioru od bukmachera Forbet za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

W czasie trwania tej promocji bukmacher dopuszcza następujące kupony pojedyncze, wielozdarzeniowe jak i maxikombi.

Nagrody są okazałe, ponieważ bukmacher rozda dziesięć bonów po 500 PLN każdy dla graczy, którzy podczas gali KSW dokonają największego obrotu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane ze strony mobilnej o 12%
Następny artykułWielka bitwa naszych czasów! Illuminar Gaming vs Devils.one (Typy i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.