Bukmacher Forbet zwiększa depozyt dla swoich graczy o 50%. Dokonaj wpłaty u bukmachera i ciesz się większą wygraną. Maksymalnie można otrzymać bonus nawet do 500 PLN.

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Udział w promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Akcja promocyjna bonus 50% od depozytu obowiązuje jedynie w dniu 20 marca do godz. 23:59. I dotyczy tylko pierwszej dokonanej wpłaty.

Wysokość bonusu jaka zostanie przyznana do naszego konta uzależniona jest on wielkości wpłaty. Ponieważ bukmacher przyzna 50% bonusu od wykonanego depozytu, przykładowo wpłacamy 100 PLN, a 50 PLN dostajemy w formie bonusu. Minimalna kwota wpłaty, aby otrzymać bonus to 20 PLN. Maksymalnie bukmacher może przyznać 500 PLN, ale trzeba dokonać wpłaty nie mniejszej wówczas niż 1000 PLN.

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Bonus również trzeba odblokować poprzez dokonanie jednokrotnego depozytu po kwocie depozytu. Kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00. W obrocie nie biorą udziału kupony systemowe.

Otrzymaną kwotę w ramach promocji od bukmachera Forbet będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterotonowego obrotu otrzymaną wartością, po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPrzed nami półfinał Ultraligi, w którym zmierzą się drużyny Illuminar Gaming i Pride (Typy i Analiza)
Następny artykułCzas na drugi 'półfinał’ w Ultralidze! Akademia Rogue vs Devils.one (Typ i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.