Przed nami kolejne wydarzenia z Esportu. W związku z tym bukmacher Betclic przygotował specjalną ofertę promocyjną – „Misja Esport”. W ramach tej oferty każdy gracz oprócz wygranej może otrzymać dodatkową gotówkę. A mianowicie bonus w wysokości 40 PLN.

Misja Esport w Betclic

Misja Esport w Betclic

Nie da się ukryć, że Esport na przestrzeni ostatnich tygodni zyskał sporą popularność. Wynika to z tego, że rozgrywki w tej kategorii rozgrywane są bez żadnej przerwy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Z tej okazji legalny bukmacher Betclic online przygotował limitowaną ofertę promocyjną swoim graczom „Misja Esport”. W ramach tej oferty każdy gracz może otrzymać dodatkowe środki na obstawienie meczy o wartości 40 PLN.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że trzeba koniecznie się zapisać. Należy to zrobić poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl, a kolejnym krokiem jest klikniecie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty. Pamiętać trzeba, że promocja dostępna jest do 3 maja do godz. 23:59.

Bonus dla graczy.

W ramach tej oferty kwalifikuje się każdy zakład AKO, którego kurs nie może być mniejszy niż 2.00.

Na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Esportu. Typy mogą pochodzić z każdej gry, a w dodatku mogą być one przedmeczowe oraz na żywo.

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

poslki bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Twoje zakłady okazały się wygrane? To super, oprócz wygranej otrzymasz extra gotówkę. Bowiem za dwa trafione zakłady gracz otrzyma 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic?

Bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim nowym graczom specjalna ofertę promocyjną, w której to pierwszy zakład jest bez ryzyka, aż do 550 PLN.

Chcąc skorzystać z Cashbacka koniecznie gracz musi wpisać hasło promocyjny –>>> KOD550.

Nie można zapominać, że u wspomnianego operatora dostępne są chociażby inne promocje oraz usługi, jak np. Betclic TV. Można tam legalnie obejrzeć wydarzenia sportowe na żywo.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas rozstrzygnięć w grupie C! FC Schalke Evolution vs Movistar Riders (Typy i analiza 01.05.2020)
Następny artykułZaczynamy ćwierćfinały EU Masters! Mausesports vs AGO Rogue (Typ i analiza 05.05.2020)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.