Niesamowicie ciekawy układ tabeli sprawia, że każdy mecz jest bardzo ważny i każdy może zmienić układ tabeli. Chyba najmniej niewiadomych jest w przypadku IHG, bo jeśli Piraci przegrają z K1CK, a Devils.One pokonało by Rogue to właściwie już moglibyśmy ich przypisać do czwartego miejsca na koniec fazy grupowej. Dużo ciekawiej jest w dole tabeli i jeśli dziś Diablo.Chairs wygrałoby swoje spotkanie na PRIDE to AVEZ jest zmuszone do zaliczenia dwóch wygranych i to może dać im różne opcje. Jedną jest bezpośredni awans do fazy Play Off, drugą potrójny tiebreaker i walka o dwa miejsca premiowane awansem.

Illuminar Gaming ostatnio wsiadło na kolejkę górską i tak wesoło sobie ją podróżują, a fakt jest taki, że przez ostatnie trzy porażki najprawdopodobniej skończą na czwartym miejscu. Najpierw słaba mapa na K1CK, potem naprawdę dobra na AGO Rogue, ale 40 minutowa przerwa związana z kłopotami z połączeniem internetowym Zanzaraha kompletnie ich wybiła z rytmu + błędy indywidualne NiQa i na koniec 'wisienka na torcie’ i stomp od Diablo.Chairs. Po prostu nie przystoi takiej ekipie dostawać stompa od Krzeseł i chyba trochę psycha im siadła.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Co do siadającej psychu to taką na pewno mieli zawodnicy AVEZ po meczu z Devils.one, gdzie przegrali wygraną mapę i ewidentnie nie wytrzymali ciśnienia na niej. Mieli wszystkie argumenty po swojej stronie wystarczyło wyprzeć DV1 z wizją na mapie i czekać. Jednak podjęli kilka kompletnie niezrozumiałych decyzji i to ostatecznie Czajek i spółka cieszyli się z wygranej. Mimo wszystko AVEZ od 2-3 tygodni wygląda dużo lepiej niż na starcie sezonu i tutaj mimo ciężkiego finiszu nie skreślałbym ich w walce o awans do Play Offów.

Patrząc na ostatni mecz IHG to AVEZ na pewno nie jest bez szans. Można dostrzec sporą irytację w poczynaniach Mateusza 'Kikisa’ Szkudlarka, który chyba jest poirytowany faktem, że nie dość, że nie znalazł zatrudnienia w LEC już kolejny split z rzędu to jeszcze w Ultralidze jego ekipa jest średniakiem, a i on nie wygląda dobrze. Widać też, że jest na mapie niezwykle agresywny, ale te poczynania niejednokrotnie przeradzają się w głupotę. Dziś zmierzy się na naprawdę doświadczonego leśnika jakim jest Bolszak i jeśli uda się wyprowadzić z równowagi Kikisa to AVEZ może to wygrać. Jednak jak w tym meczu zagram bezpieczniej +11.5 zabójstw na AVEZ z prognozą 90%. Oraz patrząc na tę agresję Kikisa i podejście IHG do gry wygraną AVEZ z 55% prognozą

MeczTypKursBukmacher
Illuminar Gaming – AVEZ2 (+11.5 zabójstw)1.90STS
Illuminar Gaming – AVEZ24.60STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatni tydzień Ultraligi! Devils.one vs AGO Rogue (Typy i analiza 10.03.2020)
Następny artykułOstatni dzień fazy grupowej w Ultralidze! AGO Rogue vs PRIDE (Typ i analiza 11.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.