Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane dla swoich graczy na zakłady z E-sportu. Za przegrany kupon można otrzymać zwrot w wysokości 50% stawki. Maksymalnie do 100 PLN.

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Ta akcja promocyjny skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja trwa do odwołania, ale należy pamiętać, że aktywna jest od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Warto jest pamiętać, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego można otrzymać jeden zwrot.

Chcąc otrzymać ewentualny zwrot należy przez zagraniem kuponu zgłosić się do tej promocji poprzez zapisanie się na stronie bukmachera Etoto.

W tej akcji dopuszczalne są kupony pojedyncze jak i wiolozdarzeniowe. Jednak kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.06. Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z e-sportu.

Stawka za jaki musi zostać zawarty kupon nie może być mniejsza niż 50 PLN.Lecz kupon, który zostanie zagrany za środki bonusowe jest wykluczony z tej akcji.

Darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Użytkownik, który dokonał zawarcia kuponu i spełnia powyższe warunki promocji, a został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher Etoto dokona mu zwrotu 50 % stawki. Maksymalnie można liczyć na 100 PLN.

Po rozliczeniu kuponu pojawi się opcja PUP- UP należy na nią kliknąć i zatwierdzić. To sprawi, że bonus trafi na konto do 20 minut.

Otrzymane środki bonusowe będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania szesnastokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.20. Kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynieść minimum 1.20.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher Etoto przyznaje bonus na start dla nowych graczy. Wystarczy założyć konto, aby otrzymać darmowe środki. Bonus trafi na konto gracza bez dokonania wpłaty.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWiększe wygrane o 12% u bukmachera Forbet – 31 maja (piątek)
Następny artykułZaczynamy letni split w LEC! Na inaugurację G2 Esports vs Splyce (Typ i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.