Bukmacher Forbet dla swoich graczy przewidział promocję podczas to, której zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zawrzeć kupon w godzinach 6:00-12:00. Jeżeli okaże się on wygra, operator zwiększy Twoją wygraną.

Większa wygrana o 14% z Forbet

Większa wygrana o 14% z Forbet

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ta akcja promocyjna trwa do końca lutego. I co istotne w tym wszystkim obowiązuje w godzinach 06:00 – 12:00. I to jedynie w tych godzinach musimy dokonać zawarcia kuponów.

Jeżeli chcemy wziąć udział w tej promocja musimy dodać specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Na każdym kuponie musi znajdować się, co najmniej cztery zdarzenia, ale jednym z nich musi być zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14.

W promocji biorą zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo. Wykluczone natomiast są kupony ze spotów wirtualnych. Kurs kuponu trzeba pamiętać, że nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że środki muszą pochodzić z konta głównego. Granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi sprawi, że taki kupon jest wykluczony z promocji.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatni dzień lutego z koreańskim LCK! Sandbox Gaming vs Afreeca Freecs (Typy i Analiza)
Następny artykułPromocja na e-sport od Totalbet
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.