Ciekawą promocje dla nowych graczy posiada bukmacher STS, bowiem wystarczy dokonać rejestracji konta u bukmachera w dniach 20 – 21 marca, aby zmniejszyć ryzyko ewentualnej przegranej. Ponieważ bukmacher dokona zwrotu nawet do 200 PLN.

Załóż konto i zawieraj kupony u bukmachera

Załóż konto i zawieraj kupony u bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja polega na założeniu konta u bukmachera STS w dniach 20 – 21 marca i dokonania pierwszego depozytu. Dzięki wpłaconym środkom możemy dokonać zakładu (kupon musi zostać zawarty za środki główne), a musi on zostać rozliczony do dnia 24 marca do godziny 23:59. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe.

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Spełniając wszystkie powyzsze warunki akcji można otrzymać zwrot nawet do 200 PLN. O ile nasz dany kupon został rozliczony jako przegrany. Co istotne jedynie pierwszy kupon bierze udział w tej promocji.

Jest z czego wybierać. Ponieważ oferta bukmachera jest bogata, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W dodatku nie można zapominać, że bukmacher STS ma ciekawą ofertę dla nowych graczy, a także oferuje swoim typerów TV STS, gdzie to w pełni za darmo można obejrzeć spotkania online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

betfan kod promocyjny