Ciekawą promocje dla nowych graczy posiada bukmacher STS, bowiem wystarczy dokonać rejestracji konta u bukmachera w dniach 20 – 21 marca, aby zmniejszyć ryzyko ewentualnej przegranej. Ponieważ bukmacher dokona zwrotu nawet do 200 PLN.

Załóż konto i zawieraj kupony u bukmachera

Załóż konto i zawieraj kupony u bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja polega na założeniu konta u bukmachera STS w dniach 20 – 21 marca i dokonania pierwszego depozytu. Dzięki wpłaconym środkom możemy dokonać zakładu (kupon musi zostać zawarty za środki główne), a musi on zostać rozliczony do dnia 24 marca do godziny 23:59. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe.

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Spełniając wszystkie powyzsze warunki akcji można otrzymać zwrot nawet do 200 PLN. O ile nasz dany kupon został rozliczony jako przegrany. Co istotne jedynie pierwszy kupon bierze udział w tej promocji.

Jest z czego wybierać. Ponieważ oferta bukmachera jest bogata, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W dodatku nie można zapominać, że bukmacher STS ma ciekawą ofertę dla nowych graczy, a także oferuje swoim typerów TV STS, gdzie to w pełni za darmo można obejrzeć spotkania online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na drugi 'półfinał’ w Ultralidze! Akademia Rogue vs Devils.one (Typ i Analiza)
Następny artykułCzy Griffin wyjdzie z kryzysu? Griffin vs Hanwha Life (Typ i analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.