Niezwykle ciekawie i emocjonująco zapowiada się starcie Misfits z Vitality. Obie ekipy w letnim splicie nie spełniają oczekiwań swoich fanów, a ewentualna porażka w tym spotkaniu bardzo mocno oddali jedną z ekip od Play Offów, a to jest oczywisty cel obu organizacji i ewentualny brak awansu do nich byłby dużą porażką.

Niestety bardzo mi się nie podoba styl prowadzenia ekipy Misftis. Zmiana Febivena na LIDERa to żadna zmiana, a może nawet na gorsze. Lider w EU Masters dzielił i rządził, ale zderzenie jego stylu z LEC na chwilę obecną jest naprawdę brutalne i póki nie zrozumie, że musi być trochę bardziej zachowawczy trzymanie go w głównym rosterze nie ma żadnego sensu. Ważniejsza byłaby zmiana na górnej alei niż na środkowej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Team Vitality startu letniego splitu również nie może zaliczyć do udanego, ale u nich przynajmniej widać światełko w tunelu. Ich forma jest zdecydowanie zwyżkowa i mimo, że pojawiają się błędy to jednak obecnie prezentują się lepiej od rywali. Byle tylko Jiizuke nie zaczął trollować i mogą wygrywać z większością ligi.

Włoch chyba 'za mocno chce’, a to czasem przekuwa się w bardzo głupie decyzje. Obie ekipy zresztą od takich nie stronią, a więc liczę na parę takich od samego początku spotkania i przynajmniej 6-10 zabójstw w fazie liniowania. Potem jednak przewagę powinno osiągać Vitality. Mimo wszystko obecnie mają lepszą synergię i przewaga dużo lepszego toplanera powinna się uwidaczniać. Zarówno na over zabójstw jak i wygraną Vitality dam 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
Misfits Gaming – Team Vitality21.85Totolotek
Misfits Gaming – Team VitalityOver 24.5 zabójstw1.78LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministra Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSobota z LEC! SK Gaming vs exceL eSports (Typy i Analiza)
Następny artykułTo nie jest łatwy czas dla Rogue! Dziś zmierzą się z Origen (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.