Niewątpliwie nazwa dziwny mecz pasuje do tego spotkania, bo tak naprawdę na przestrzeni ostatnich tygodni żadna z tych drużyn nie zasłużyła na awans do Play Offów i jeśli w przeciągu tygodnia nic się nie zmieni to bez znaczenia, która z tych ekip awansuje dalej i tak będą zaledwie statystami dla Origen, bo już wiadomo, że w następnym pojedynku wygrany tego spotkania zmierzy się właśnie na tę formację i to będzie niezwykle ciężkie zadanie.

Ostatnie tygodnie w wykonaniu Misfits nie należały do najlepszych i widać to po wynikach, bo w ostatnich pięciu spotkaniach wygrali tylko raz na Team Vitality i nawet na tej mapie mieli olbrzymie problemy i mogli ją przegrać, a przecież wiadomo, że grali na najgorszą drużynę w lidze. Trochę te młode wilczki z dziadkiem Febivenem oklapły i właściwie w końcówce sezonu zasadniczego został sam Febi, który starał się ratować drużynę, ale efekt był jaki był – średni. Na ich szczęście…

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Rogue wygląda równie słabo. Podobnie jak dzisiejsi oponenci w ostatnich pięciu grach znaleźli jedną wygraną, a ostatni tydzień Rogue to prawdziwe trollowanie i nie przystoi takiej drużynie przegrywać na SK Gaming, bo ten mecz na FC Schalke 04 można usprawiedliwić. Podobnie jak Misfits mają wielkie problemy z rozgrywaniem mapy i decyzyjnością. W ostatnim tygodniu kilka ich decyzji wręcz wołała o pomstę do nieba i nie jestem pewien czy mieli choć jedną dobrze zaplanowaną akcję, właściwie wszystko robili na odwrót.

Mimo, że poziom może tu nie zachwycać to jednak wciąż będzie to ciekawy i ważny mecz, który właściwie sprowadzi się do jednego pytania, kto pozbierał się szybciej? Tutaj zdecydowanie postawię na drużynę bardziej doświadczoną i taką na pewno jest Rogue. Z Misfits wyłączyć Febivena i nie mają żadnego doświadczenia na takim etapie gry. Zaś w Rogue jest mega doświadczony duet Hans Sama&Vander, ale również Larssen czy Finn już jakieś doświadczenie złapali. Do tego Rogue w fazie grupowej dwukrotnie ograło Misfits i ewidentnie ta ekipa im leży dlatego też daję 75% szans na ich awans.

MeczTypKursBukmacher
Misfits – Rogue22.09STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy Play Offy w LEC! G2 Esports vs MAD Lions (Typy i analiza 03.04.2020)
Następny artykułRozpoczynamy Play In do EU Masters! Racoon vs Electronik Generation (Typ i analiza 06.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.