Ostatnio beznadziejna passa, ale myślę, że dziś zostanie ona przełamana na Ultralidze, a to moje 'ciasteczko’ na dziś i prawdziwa gratka dla koneserów, bo taki mecz może zwiastować tylko jedno – Clown Fiestę na Rifcie i wygląda na to, że obie ekipy zmierza się o miano najgorszej ekipy w lidze choć wciąż nie można zapominać o tym, że AVEZ może w trochę innej mecie i lepszej formie może ponad tę przeciętność się wybić.

Jednak na dzień dzisiejszy to co prezentują to prawdziwa tragedia. Wczoraj Trenie wyglądał jakby grał na mega kacu, albo podczas trwającego melanżu. W ogóle całe AVEZ z wyjątkiem Bucu trollowało gierkę jak tylko mogło. Jednak skupmy się na zabójstwach, a te w tej organizacji nie wyglądają źle, bo to aż 29 killi w meczu z IHG, 21 z Rogue i 28 we wczorajszym stompie przeciw Diablo.Chairs. Jeśli dostajesz stompa 5:23 i rywale sami prawie robią over wiesz, że linia 24.5 to spore value.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Szczególnie, że dziś zagrają na 'godnych rywali’ i może dojść do prawdziwego konkursu trollowania gry, a dużym kandydatem do tego miana jest Wysek, który od jakiegoś czasu gra naprawdę beznadziejnie i wczoraj jak to Wysek kompletnie niezrozumiałe zagrania przeplatał i tu niespodzianka całkiem niezłymi ultami. Zabójstwa w meczach Pride wyglądają tak – aż 36 w spotkaniu z Diablo.Chairs, tylko 13 w meczu na K1CK i wczoraj 32 w meczu na Devils.one

Ciężko przewidzieć tutaj zwycięzce, bo będzie to spotkanie błędów i po prostu wygra ekipa, która popełni ich mniej. Za to można śmiało przewidzieć to, że masa tych błędów się pojawi i dostarczy nam losowych zabójstw już od wczesnej fazy gry. Do tego dwie ekipy wyglądają na dość wyrównane, więc liczę, że walki drużynowe będą wygrywać raz jedni raz drudzy jak to miało miejsce w innych wyrównanych spotkaniach szczególnie z udziałem PRIDE. Kolejnym plusem jest to, że AVEZ nawet gdy przegrywa nie zamyka się w żółwiej skorupie, ale szukają tych agresywnych zagrań (pomińmy ich wykonanie, albo same decyzje). Dziś zobaczymy całą paletę zagrań od tych beznadziejnych po te całkiem dobrze wyglądające i mnóstwo walki, a na to czeka każdy widz Ligi Legend! Linia 24.5 jest bardzo niska i według mnie na 90% zostanie tutaj pokryta. Oraz nieśmiało spróbuję wygraną AVEZ i myślę, że bracia B mogą tutaj odpalić, a na to dam 60% szans.

MeczTypKursBukmacher
PRIDE – AVEZOver 24.5 zabójstw1.84STS
PRIDE – AVEZ22.75STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułŚroda z Ultraligą! K1CK Neosurf vs Devils.one (Typ i analiza 05.02.2020)
Następny artykułZawodnicy w LEC! Dziś wyjątkowo stawiam na poszczególnych zawodników (Typy i analiza 07.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.