Ciekawą promocję dla swoich graczy ma bukmacher LvBet. Wystarczy, że na przestrzeni tygodnia dokonasz obrotu na sporty wirtualne w kwocie 100 PLN, a otrzymasz w następnym tygodniu 20 PLN.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy maja zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać. Wystarczy, jedynie dokonać obrotu za minimum 100 PLN na ofertę sportów wirtualnych. Jednak należy pamiętać, że trzeba to zrobić na przestrzeni całego tygodnia (Poniedziałek 0:00 – Niedziela 23:59).

Bonus w kwocie 20 PLN zostanie wypłacony w poniedziałek do godz. 17:00, za zakłady zawarte w poprzednim tygodniu.

Należy pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia można odebrać tylko jeden bonus. Minimalny obrót jaki trzeba wykonać w sportach wirtualnych 100 PLN, po kursie co najmniej 1.50.

Należy pamiętać, że kupony trzeba zawierać za środki własne. Zakłady, które się wykluczają nie biorą udziału w promocji.

Przyznany bonus należy pamiętać, że będzie można wykorzystać jedynie w obrębie sportów wirtualnych. Przyznany bonus podlega pięciokrotnemu obrotowi w ofercie sporcie sportów wirtualnych.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy OpTic Gaming udowodni swoje wysokie aspiracje? (Typ i Analiza)
Następny artykułBonusy na E-sport w Etoto
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.