Bukmacher eWinner nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon AKO, na którym będą zdarzenia z piłki nożnej, aby liczyć na freebety.

Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować z piłki nożnej. Bowiem rozgrywane są pojedynki regularnie w większości lig, jak Premier League, Serie A, Premier League, czy też LaLidze.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl i oferuje promocję „50 PLN co weekend”. Jednak trzeba mieć na uwadze, że ta akcja aktywna jest graczom wyłącznie w każdą sobotę i niedzielę do odwołania.

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „50 PLN co weekend” jest zagranie kuponu AKO za dokładną kwotę 49 PLN, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z piłki nożnej, które mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Trzeba mieć jednak na uwadze, że kurs łączny zakładu wynosić musi minimum 2.50.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji to oprócz wygranej kasy będzie mógł liczyć na extra freebety. Podczas każdego weekendu może na konto gracza trafić 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczony.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje graczom limitowaną na sam start, w której to gracze mogą liczyć na:

  • pierwszy zakład bez ryzyka do 110 PLN
  • premię równowartości dokonanie drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCounter – Strike: Astralis – Team Vitality: Typ i analiza – 17 września (piątek)
Następny artykułPEACE – Hanwha Life Esports: Typy i analiza – 6 października (środa)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.