Można powiedzieć, że żarty się skończyły i zaczynamy prawdziwe granie na EU Masters. Po bardzo nudnej fazie grupowej, gdzie według mnie była zaledwie jedna niespodzianka w postaci porażki LDLC. Jednak myślę, że już same ćwierćfinały w pewny sposób nam to wynagrodzą, bo spodziewam się czterech naprawdę dobrych spotkań, a my zajmiemy się meczem jednej z dwóch polskich ekip.

Niestety w tym spotkaniu nie wróżę sukcesu dla reprezentantów Ultraligi. Rogue jak na formę jaką prezentują w tym turnieju i tak zrobiło wynik ponad stan. Dalej mają spore problemy w podstawowych elementach gry takich jak rotacje, ale i popełniają bardzo dużo błędów indywidualnych. Brakuje również dobrej gry Selfiego, który w fazie grupowej Ultraligi dzielił i rządził, ale potem bardzo obniżył loty i w tym turnieju również nie prezentuje najwyższej formy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Vodafone z kolei przez turniej idzie jak burza i kolejną ich ofiarą padło Excel UK. Hiszpanie zatem przerwali serię ośmiu wygranych z rzędu przez rywali i w fazie grupowej właściwie nie ma się do czego przyczepić, bo żadna z drużyn w grupie C nie była wstanie zagrozić im nawet przez chwilę. Wydawało się, że ten ostatni mecz może być równiejszy, ale kompletnie zdominowali swoich rywali, a przecież Rogue poległo na Excel w fazie Play In.

Myślę, że tutaj całkiem możliwe jest 2-0 w stronę hiszpańskiej organizacji. W ogóle uważam, że Vodafone to pewniak do wystąpienia w finale EU Masters. Mają bardzo silne solo linie i świetnego leśnika, a i z Excel UK z dobrej strony pokazała się dolna alejka, a więc można powiedzieć, że na chwilę obecną nie mają słabych punktów. Z kolei w Rogue jest sporo tych słabości, a i forma zawodników nieoptymalna. Nie wiem jak mają zatrzymać Milicę, Razorka i Th3Antonio i wygląda na to, że po prostu zawodnicy Vodafone są na chwilę obecną lepsi mechanicznie, ale również lepiej rozumieją obecną metę jak i same rotacje na mapie. Myślę, że wygrają te spotkanie na 90% i spokojnie awansują do półfinału.

MeczTypKursBukmacher
Vodafone Giants – Rogue Esports Club11.45STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit ostatniego dnia fazy grupowej! LDLC vs Fnatic Rising (Typ i analiza)
Następny artykułPierwszy półfinał EU Masters! Mausesports vs BIG (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.