W Chinach jest to drugi co do wielkości turniej po ligowych rozgrywkach LPL, a więc w przerwie między splitami bardzo ważny element każdej ekipy. Los chciał, że w ćwierćfinale mamy już przedwczesny finał turnieju, bo przy innej drabince z pewnością te ekipy byłyby faworytami w każdym spotkaniu.

JD Gaming w LPL musiało uznać tylko wyższość właśnie Invictus Gaming, gdzie w finale przegrali 0:3, ale już sama faza grupowa nie poszła po ich myśli, gdzie ledwo załapali się do ósemki i naprawdę dobre Play Offy wywindowały ich tak wysoko, ale sam finał trwał już trochę ponad 85 minut co czyni go jednym z najszybszych finałów.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Po drugiej stronie mamy Invictus Gaming, które musi być bardzo mocno podrażnione swoim występem na MSI. Po genialnej fazie grupowej, w której wygrali dziewięć z dziesięciu pojedynków niespodziewanie przegrali w półfinale na słabiutkie Team Liquid 1:3 i zrobili to w naprawdę fatalnym stylu, a słabość amerykanów pokazał finał, gdzie G2 Esports ustanowiło na nich chyba wszystkie możliwe rekordy.

Myślę, że IG chce bardzo mocno zrehabilitować się szczególnie w oczach kibiców, a wygranie całego NESTa byłoby przynajmniej 'nagrodą pocieszenia’, a patrząc na te kursy i łatwość w jakim IG wygrało finał LPL to jestem skłonny do zaryzykowania nawet dokładnego wyniku 2:0 w stronę IG z prognozą 55%, a samo spotkanie powinni wygrać na 80%.

MeczTypKursBukmacher
Invictus Gaming – JD Gaming11.82TOTALbet
Invictus Gaming – JD Gaming2:03.20TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułFinał MSI! G2 Esports vs Team Liquid (Typy i Analiza)
Następny artykułFrancuskie rozgrywki LFL są jednymi z najmocniejszych w Europie. Misfits Premier vs Vitality.Bee (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.