Po pierwszej całkiem udanej pod względem typowania rundzie nie mogłem odpuścić sobie drugiej odsłony walki w turnieju 1v1, a wygrywający te spotkanie trafią już do ćwierćfinałów turnieju. Jest kilka ciekawych, a wręcz elektryzujących par, ale i kilka, w których można wskazać zdecydowanego faworyta i właśnie takim według mnie jest Doinb, którego widzę nawet w półfinale tego turnieju.

Chu „FoFo” Chun-Lan – to Tajwańczyk, który na co dzień gra w J Team i szersza publiczność zna go na pewno z Mistrzostw Świata, gdzie pokazał się bardzo dobrze, a jest zawodnikiem środkowej alei, podobnie jak jego rywal. W pierwszym spotkaniu pokonał Optimusa w walce na 'Yasuo’. Jednak mimo, że już z początku zbudował przewagę to potem przy manipulacji falami rywal praktycznie wrócił do gry i miał realne szanse na wyeliminowanie FoFo z turnieju. Taki błąd z Doinb będzie oznaczać szybką porażkę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kim „Doinb” Tae-sang znów zaskoczył wszystkich i zamiast wziąć jedną z jego popisowych postaci zdecydował się na… Luciana. Myślę, że był to trochę lekceważący wybór w Syndrę Cerosa i Koreańczyk miał sporo problemów podczas tego pojedynku, ale jak doszło do finałowego starcia to pokazał jak świetnie ma opanowane limity na wielu postaciach, bo zagrał Luckiem na ostrzu noża, ale wyglądało to na kontrolowane zwycięstwo poprzez zabicie rywala.

Co ciekawe już mogli zmierzyć się może nie 1v1, ale ich organizacje przecież zagrały w grupie B i tam było 1:1 i w sumie na linii również było 1:1, ale raz Doinb wziął zadaniowego Siona, więc tej linii nie mógł wygrać. Jeśli Kim nie wpakuje się w jakiś przegrywający lub bardzo trudny do wykonania matchup to ogra FoFo bez większych. Tajwańczyk bardzo słabo manipuluje falami minionów, a w tym formacie rozgrywki to niezwykle ważne. Do tego bardzo ciężko wejść All In w Doinb i to on na 90% przejdzie do ćwierćfinału.

MeczTypKursBukmacher
Doinb – FoFo11.42Totalbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułShowtime! Faker vs G4 (Typ i analiza)
Następny artykułTo powinien być szybki mecz! TheShy vs Evi (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.