Spotkanie te nie zapowiada się na jakieś niezwykle emocjonujące, ale na pewno warto dorzucić ten typ do jakiegoś esportowego dubla, bo Misfits powinno wygrać ten mecz bez większych kłopotów, a organizacja z Wysp już powinna zacząć zastanawiać się nad zmianami w swoim rosterze, bo przecież zgłosili aż 11 zawodników.

Excel w pierwszym tygodniu zaprezentowało się razem z Team Vitality zdecydowanie najgorzej z całej stawki i obie formacje 'zasłużenie' nie mają na koncie jeszcze żadnego zwycięstwa. Brak pomysłu na grę, pasywność i nieumiejętność podejmowania trudnych decyzji. Nawet przeciw mega stremowanymi zawodnikami Rogue wyglądali naprawdę słabiutko.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3 x 777 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Misfits z kolei zaliczyło słodko-gorzki start. Wygrali na Rogue, ale nie była to czysta gra by potem przegrać na Fnatic, gdzie ładnie wrócili do spotkania by zaraz się posypać. Utrzymali identyczny roster i jest to dobra decyzja (może prócz Soaza), bo na wiosnę brakowało im zdecydowanie zgrania, a nie indywidualnych umiejętności poszczególnych zawodników.

Słabsza wiosna to nie koniec świata, ale letni split to już pełna mobilizacja takich ekip, które myślą o nawet wyjeździe na mistrzostwa świata. Misfits nie może pozwolić sobie na losowe przegrywanie spotkań i widać, że są w dobrej, a na pewno dużo lepszej formie niż 3 miesiące temu, a z kolei Excel zdecydowanie nie dźwiga trudów sezonu dlatego też Ci pierwsi powinni wygrać te spotkanie bez większego trudu, a moja ocena na ten typ to mocne 9/10.

MeczTypKursBukmacher
Misfits – Excel Esports11.37TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny