Według mnie, ale na pewno i wielu obserwatorów to grupa A będzie tą zdecydowanie najciekawszą spośród tych czterech grup i może paść tutaj wiele ciekawych wyników choć wydaje mi się, że ww. dwójka jest ciut słabsza od ASUS ROG ELITE oraz Team GamerLegion to jednak przed rozpoczęciem pierwszej fazy eliminacji nie skreślałbym tu żadnej z drużyn co oczywiście dodaje tej grupie kolorytu i sprawia, że każdy mecz będzie na wagę złota.

Vipers Inc to drugi seed z Nordic Championship i mimo, że w fazie grupowej ligi skandynawskiej okazali się najlepsi to w Play Offach musieli uznać wyższość Team Singularity, gdzie dość niespodziewanie przegrali 1:3 po bardzo słabej grze. Do tego w wewnątrz krajowych mistrzostwach mimo awansu do finału nie idzie im za wybitnie, bo fazę grupową skończyli zaledwie na drugim miejscu. Co ciekawe finał tej imprezy wyznaczono na 11 kwietnia, a więc w trakcie trwania Eu Masters. Mimo wszystko forma na tę chwilę nie powala na kolana.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Trzeba również zauważyć, że rywal naprawdę wymagający, bo eSuba to już bardzo uznana marka w Europie, która wydała na salony takich zawodników jak Humanoid czy Patrik. Właściwie jak jakiś czeski zawodnik chce zrobić karierę w Europie praktycznie musi przejść przez eSubę i na 3 tygodnie przed EU Masters organizacja postanowiła zmienić dolną alejkę wyciągając bardzo dobrze pokazujących się w Hitpoint Masters Danyego i Rufusa. W połączeniu z naprawdę świetnym zawodnikiem na górnej alejce jakim jest Robocop może dać to naprawdę fajne rezultaty.

Indywidualnie zespół eSuby wygląda na ekipę, która może tutaj sporo namieszać. Pytanie brzmi czy zdążyli odpowiednio przygotować się pod kątem drużynowym i tutaj mogą być największe problemy tej formacji. Myślę, że jednak nie dadzą rady na te mocniejsze ekipy, ale przeciwko Vipers ich same indywidualne umiejętności powinni wystarczyć szczególnie, że Lunddorf to najsłabsze ogniwo w zespole z Danii, a przyjdzie mierzyć mu się na Robocopa, a więc najmocniejszego zawodnika w formacji eSuby. W obecnym patchu można świetnie snowballować przewagę z górnej alejki i Czesi powinni taką uzyskać, a wtedy wygrają tę mapę na 80%.

MeczTypKursBukmacher
Vipers Inc – eSuba21.78Totolotek

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministra Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPierwszy dzień Play Inów EU Masters! Kenty vs For The Win Esports (Typ i analiza 06.04.2020)
Następny artykułNie mogło zabraknąć polskiej grupy D! PIGSPORTS vs WLGaming Esports (Typ i analiza 06.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.