Na początku krótkie omówienie grupy, która w porównaniu z grupą A wydaje być się dużo bardziej emocjonująca, a drużyny losowane z drugiego koszyka tj. DetonatioN FocusMe i INTZ są według bukmacherów faworytami do wygrania grupy B i według mnie szczególnie stać na to Japończyków.

Zaczniemy jednak od MEGA. Jest to tajlandzka organizacja, która od momentu powstania, czyli od 1.5 roku nie osiągnęła jeszcze aż tak dużego sukcesu. Czternastego marca tego roku podpisali kontrakt z dwoma koreańskimi zawodnikami Jjunem i Popem i potem wygrali rozgrywki LST nie tracąc nawet jednej mapy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak awans z tamtej ligi to żaden problem. Cztery spotkania w grupie dwa w Play Offach i awans do Play Inów MSI. Dlatego też mało kto wierzy w tę formację. Szczególnie, że mają za rywali m.in Japończyków, którzy w tamtym roku zagrali w Play Inach do MŚ i z grupy wyszli, a potem przegrali na słynną chińską organizację EDG, co ujmy im nie przynosi.

Ich silną stroną jest to, że praktycznie nie zmieniają składu. Pod koniec tamtego roku dołączył do nich support Gaeng, ale reszta gra z sobą już od 1.5 sezonu, a Ceros i Yutapon od… sześciu lat. Pozamiatali ligę LJL, w której łącznie z Play Offami przegrali tylko jedną mapę i 23 wygrali. Ich dużo większe doświadczenie i bardzo dobra forma powinna pozwolić na walkę o wygranie grupy B, a żeby to zrobić trzeba przejść najsłabszą w grupie ekipę z Tajlandii. Według mnie wygrają ten mecz na 80%.

MeczTypKursBukmacher
DetonatioN FocusMe – MEGA11.65STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit pierwszego dnia MSI! Phong Vũ Buffalo vs 1907 Fenerbahçe Esports (Typ i Analiza)
Następny artykułZostajemy przy Japończykach! DetonatioN Focus Me vs INTZ (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.