Szybko przeskakujemy do grupy C, która zapowiada się bardzo ciekawie i ww. drużyny będą miały szalenie ciężko powalczyć o awans z niej, bo przecież są tam jeszcze Royal Never Give Up, LNG Esports i JD Gaming, a więc można powiedzieć, że topka zespołów z Chin. Wydaje mi się, że będzie to mecz o czwarte miejsce w grupie i nic więcej, ale zdecydowanym faworytem tego starcia jest ekipa OMG.

Sytuacja Young Miracles jest praktycznie identyczna co do Lingan E-Sports. Również występują w LDL, również nie wzmocnili się w ogóle w okienku transferowym, ba nawet tak samo jak Lingan odpadli na inną akademię w tym wypadku Suning. Oczywiście losowani byli z tego samego ostatniego piątego koszyka. Tak samo mają mizerne szanse chociażby na jedno zwycięstwo i mimo, że OMG w Summer Splicie zajęło ostatnie miejsce to nie widzę tutaj większych szans dla YM.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Po pierwsze najgorsza ekipa poprzedniego Splitu w LPL zrobiła dwa naprawdę fajne transfery i oczywiście chodzi o H4ckera oraz szczególnie Smlz. Zarówno jeden jak i drugi przyszli z Suning, a więc ekipy, która w Summer Splicie awansowała do Play Offów w chyba najtrudniejszej chińskiej lidze i jest to naprawdę dobry wynik. Może ci panowie nie sprawią, że OMG nagle awansuje do Top 8, ale mają dość realne szanse by wybić się z dna ligi i może nawet być spokojnym o miejsce w LPL.

Wydaje mi się, że wszystkie ekipy z LDL będą tutaj tłem dla drużyn z LPL nawet jak ci drudzy będą mocno testować pewne rostery. Mimo wszystko nawet rezerwowi zawodnicy powinni prezentować tutaj wyższy poziom od tych drużyn, a OMG za bardzo tych rezerwowych zawodników nie posiada, więc musimy spodziewać się tutaj podstawowego rosteru, a i zgranie będzie bardzo ważne przed zbliżającym się Spring Splitem. Myślę, że bez większych problemów te spotkanie wygra OMG, a ich szanse oceniam na 80%.

MeczTypKursBukmacher
Oh My God – Young Miracles11.41eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułJuż dziś w nocy startuje Demacia Cup! FunPlus Phoenix vs Lingan E-Sport (Typ i analiza)
Następny artykułSTS: Voucher mobilny 25 PLN za darmo
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.