Grupa C jest zdecydowanie najsłabsza jeśli chodzi o poziom esportowy, ale to było do przewidzenia, bo w tym roku Tajwan prócz J-Team nie ma mocnych reprezentantów, a startujący tutaj z pierwszego seeda Hong Kong automatycznie dość mocno obniżał poziom swojej ewentualnej grupy i los chciał, że reszta uczestników również nie była topką ze swoich koszyków.

Jak wielka różnica jest między J-Team, a Hong Kong Attitude pokazuje letni split w LMS, w którym ci pierwsi zrobili 12-0 zaś bohaterowie dzisiejszej analizy zaledwie 6-6 i dostali się do turnieju przez regionalne kwalifikacje, bo z punktów do MŚ awansowało Ahq. Sam roster prócz Crasha bez większego doświadczenia w grze poza Tajwanem, a więc nie wiem to dobra myśl by robić z nich faworytów wszystkich spotkań.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Szczególnie, że zagrają na ekipę z Wietnamu, a jak wiadomo to zapowiada jedno = młyn. Lowkey Esports to nowa organizacja założona 1 czerwca tego roku, która podebrała zawodników z Friends Forever, ale kluczową zmianą było przejście KingJ z górnej alei na pozycję trenera. Lowkey w letnim splicie spisywało się naprawdę dobrze i zasłużenie awansowało na duży turniej. Oczywiście tak jak każda wietnamska ekipa preferują 'młyn’ zamiast standardowej Ligi Legend.

Myślę, że to może być kluczem do wygrania na ekipę z Tajwanu. Hong Kong Attitude preferuje standardową formę rozgrywki i w sezonie w ich spotkaniach średnio padało około 24 zabójstw na mecz. W przypadku Lowkey ta średnia rośnie o przynajmniej 7 i są to zwykle zabójstwa z wczesnej fazy. Słabsze ekipy mają bardzo duże problemy z zatrzymaniem tych wczesnych agresji, a Wietnamczycy potrafią egzekwować je dosłownie pod limit. Według mnie tutaj spokojnie można dać 70% szans w stronę ekipy Lowkey Esports i to naprawdę przyjemne value.

MeczTypKursBukmacher
Hong Kong Attitude – Lowkey Esports22.25LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułNie czekamy. Typujemy dzień drugi! Flamengo Esports vs Royal Youth (Typ i analiza)
Następny artykułBonus do 50 PLN od bukmachera LvBet na esport
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.