Wkraczamy już w dość interesującą fazę rozgrywek na IEM Katowice Major! Jutro w dolnej drabince zmierzą się ze sobą zespoły Ninjas in Pijamas i Vega Squadron. Legendarne NiP na te chwilę nie może zaliczyć tego Majora do udanych. Zaczęli bardzo dobrze od pokonania Furii 16:6 na de_mirage. Potem jednak przyszły dwie porażki. Najpierw po wyrównanej walce z wyżej notowanymi Renegades 13:16 również na de_mirage. Później dość sensacyjna 6:16 z Winstrike na de_train.

NiP w ostatnim czasie to legendarna organizacja głównie z nazwy, choć wciąż są na 18 miejscu w rankingu światowym i 8 w Europie zachodniej, ale takie wpadki jak z rosyjskim Winstrike się im przydarzają, choć Ci drudzy w ostatnich miesiącach są na fazie wznoszącej. Tego nie można powiedzieć o Vega Squadron, którzy ustabilizowali się na poziomie 40-50 miejsca na świecie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Na tym turnieju potwierdzają swoje miejsce w szeregu i na start przegrali z wyżej notowanym G2 Esports 14:16 na de_cache, potem w bratobójczym pojedynku pokonali 16:14 na de_mirage Team Spirit i na koniec zostali zmiażdżeni 1:16 z Team Vitality na de_overpass, a więc jednymi z faworytów do wysokich lokat na koniec IEM Katowice.

Jednak faza turnieju i Best of Three według mnie wyklucza tutaj jaką możliwość niespodzianki. F0rest czy GeT_RiGhT to zbyt doświadczeni zawodnicy, by przegrać dwie mapy na Vegę. Może jak prześlizgnie się de_train to się uda Rosjanom, ale ogólnie powinno być 2:0 maksymalnie 2:1, a na czyste zwycięstwo dam mocne 8.5/10.

MeczTypKursBukmacher
Ninjas in Pijamas vs Vega Squadron11.47STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZakończenie tygodnia w LCK! Sandbox Gaming vs KT Rolster. (Typ i Analiza)
Następny artykułKolejna seria eliminacyjna w IEM Katowice Major! Cloud9 vs Winstrike (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.