Pojedynki G2 z Vitality to moje ulubione spotkania w stawce całego LEC. Obie ekipy kochają ofensywne starcia z walkami już od pierwszych minut, a taka gra jest naprawdę przyjemna dla oka. Niestety w takich wypadkach spotkania rozstrzygają się zwykle dość szybko i długo raczej się nim nie nacieszymy.

Szczególnie, że G2 Esports obecnie znajduje się w nieziemskiej formie. Prawdopodobnie grają najlepszą Ligę Legend na świecie i cieszą się grą. Pickują tak zaskakujące rzeczy jak duet Yasuo&Rakan na dolną aleję, czy Annie na.. górną alejkę. Caps dosłownie 'skacze po głowach rywali’ Tristaną, czy Corkim wykręcając absurdalne statystyki i wszystko jest w takim… nieładzie, że nie jeden trener złapał by się za głowę, a u nich wygląda to na zaplanowane.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak uważam, że Team Vitality postawi tutaj jakiś opór mistrzom wiosennego splitu i MSI. Jiizuke i spółka od pewnego czasu grają dużo lepiej i nawet udało im się przebić w strefę Play Off po 0-4 starcie letniego splitu. Robią jeszcze czasem koszmarne błędy przez swoje ego i m.in przegrali ze Splyce przez to, że Atilla postanowił się jeszcze trochę zabawić, ale sama gra jest o niebo lepsza.

Tak jak pisałem na początku analizy obie drużyny kochają szybką ofensywną grę. Choć statystyki Vitality nie imponują, bo ich średnia zabójstw w meczu to tylko 26.3 to głównie przez słabszą formę z początku sezonu i sami jako zespół mają średnią zaledwie 11 killi na mecz. Za to już u G2 jest czym się pochwalić, bo sami zabijają średnio 20 razy rywali, a giną niecałe 10 razy, a więc daje to średnią prawie 30 zabójstw na spotkanie. Linia proponowana przez LvBet jest bardzo niska i uważam, że na 95% zostanie ona pokryta.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Team VitalityOver 24.5 zabójstw1.57LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSiódmy tydzień LEC! Splyce vs exceL eSports (Typ i Analiza)
Następny artykułZakończenie ósmego tygodnia rozgrywek LCK! Hanwha Life Esports vs Damwon Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.