Już jutro dobijemy do połowy rywalizacji w grupach i zaczniemy niestandardowo od ostatniego spotkania zaplanowanego na godzinę około 20:00, w której zmierzą się dwie ww. ekipy, a faworyt oczywiście może być tylko jeden. Mimo ostrożnych wywiadów przed turniejem zawodnicy G2 potwierdzają w grze, że są jednymi z głównych faworytów nawet do wywalczenia tytułu i nie powinni mieć najmniejszego problemu z pokonaniem drużyny z Tajwanu.

Choć uczciwie przyznam, że raczej pomyliłem się co do oceny Hong Kong Attitude, bo mimo, że mają 0-2 i prawdopodobnie skończą z wynikiem 0-6 to jakąś tam walkę w pierwszych dwóch spotkaniach na Cloud 9 i Griffin podjęli i żeby mieli trochę więcej doświadczenia na scenie międzynarodowej i ogólnie ogrania na tak wysokim poziomie to najprawdopodobniej teraz cieszyliby się z przynajmniej jednej wygranej, ale i tak zrobili duży progres w stosunku do tego co pokazali w Play Inach.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Co do pokazów to w poniedziałek mogliśmy ujrzeć już prawie w pełni styl yolo w wykonaniu G2 Esports. Jak oni się odnajdują w tym młynie to wiedzą chyba tylko oni sami, bo czasem wyglądało to fatalnie (w pewnym momencie Wunder miał 0/3/0, a Jankos 0/4/1), ale jak tracili na górze mapy to z nawiązką odrabiali na dole by potem się zgrupować i w naprawdę genialnym stylu zdemolować Cloud 9 oraz wysłać w świat pewien sygnał – 'jesteśmy mocni’.

Chociaż jest to największy międzynarodowy turniej w roku i każdy chce zostać Mistrzem Świata to jednak w tym pojedynku bardzo ciężko będzie im utrzymać należytą koncentrację. Już dziś Griffin pokazało, że może zrobić 0-3 po 40 sekundach mapy przeciwko Tajwańczykom i ostatecznie wygrać ją w sposób bardzo kontrolowany. Myślę, że G2 Esports również będzie chciało się trochę 'pobawić’ jak to mają w zwyczaju i zobaczymy sporo młynu z łatwo pokrytym overem zabójstw, a linia jaką proponuję to 26.5 i powinno wejść to na 90%.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Hong Kong AttitudeOver 26.5 zabójstw1.85TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOdwieczna wojna! G2 Esports vs Cloud 9 (Typ i analiza)
Następny artykułMistrzowie Korei są w wielkiej formie! SK Telecom T1 vs Clutch Gaming (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.