Bardzo ciekawa sytuacja wykreowała nam się po dwóch dniach MSI odbywającego się w Wietnamie. Wygląda na to, że Europa może być tutaj drugą siłą w turnieju, ale zdecydowanie najlepiej pokazują się Chiny. Gospodarze niestety z grupy nie wyjdą, a i urwanie 1-2 spotkań trzeba będzie uznać za sukces.

Mieli ogromną szansę wygrać na Flash Wolves, ale w tych standardowych walkach drużynowych po prostu wyglądali dużo gorzej i mimo ładnej przewagi we wczesnej fazie gry to parę błędów pozycjonowania w i niemoc w walkach spowodowały, że FW wróciło do spotkania i ostatecznie je wygrało.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Drugi dzień w wykonaniu G2 Esports zgodnie z przewidywaniami zakończony 2:0 i wywindowanie się na drugie miejsce w tabeli. W fenomenalnej formie znajduje się środkowy europejskiej formacji – Caps, ale jeśli kogoś jeszcze miałbym wymienić to trzeba pochwalić również Jankosa, który gra naprawdę dobrze i najważniejsze bez żadnych kompleksów.

Phong Vu Buffalo nawet jak stara się grać 'kontrolowaną Ligę Legend’ to z Flash Wolves potrafili dobić do 33 zabójstw. G2 Esports na tym turnieju nie chce grać kontrolowanych rozgrywek. Bardzo podoba im się 'młyn’ i niezwykła agresja na liniach i kiedy mogą idą właśnie w takie kompozycje. Według mnie zobaczymy tutaj dużo radosnej Ligi Legend i spokojnie 30+ killi, a moja prognoza na to to 80%.

MeczTypKursBukmacher
Phong Vu Buffalo – G2 EsportsOver 30.5 Zabójstw2.08STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułAzjatycka wojna LPL z LCK! Invictus Gaming vs SK Telecom T1 (Typ i Analiza)
Następny artykułDarmowy bonus bez wpłaty od bukmachera STS
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.