Nie spodziewam się tutaj jakiegoś nadzwyczajnego widowiska i zawieje tutaj porządną nudą. W końcu gra najsłabsza ekipa w lidze z tą najbardziej schematyczną i jeśli nie stanie się coś nadzwyczajnego to można przewidzieć calutką mapę w której Origen będzie kontrolować rozgrywkę i zdobywać kolejne neutralne obiekty aż dojdą do takiego momentu siły w którym Team Vitality nie będzie mieć zupełnie podjazdu i właśnie w taki sposób skończy się mapa.

Na pewno nie tak wyobrażali sobie ten split zawodnicy Team Vitality, ale wszystko popsuły problemy wizowe Milicy. Myślę, że z nim nie z Sakenem wyglądaliby dużo lepiej. Nie wiem czy na tyle by walczyć o Play Offy, ale na te ósme miejsce minimum co nawet pokazuje wejście Selfiego do składu, bo Polak wniósł dużo ożywienia i żeby ta zmiana nastąpiła szybciej i Marcin Wolski miał więcej czasu na trening z zespołem to zdobyliby kilka wygranych więcej, a tak przyjdzie im powalczyć może o przedostatnie miejsce w lidze.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Origen z kolei powinno celować nawet w drugie miejsce, bo terminarz mają dość łatwy i na Excel, Mad, SK oraz Team Vitality mogą zrobić 4-0, a to prawdopodobnie dawałoby drugie miejsce i tie breaker na Fnatic. To co może się podobać w tej ekipie to ich podejście do rozgrywki. Nie ważne, czy grają z Team Vitality, czy z G2 Esports czy z Excel Esports zawsze starają się grać to co potrafią najlepiej i nigdy nie szarżują, ani nie narzucają sobie jakiegoś szalonego stylu rodem z G2.

Prawdopodobnie zobaczymy dziś jakieś skalujące wybory w rękach Nukeducka (Corki, Azir) i Upseta (Aphelios, Kai’sa) oraz kontrolnego leśnika w rękach Xerxe (Gragas, Zac) i zapewne poczekają aż do zdobycia duszy smoka, a może nawet pokonania prastarego smoka. Ich średnia czasu rozgrywek to 36 minut i pod tym względem tylko FC Schalke 04 ich przebija, bo ich mecze trwają aż 37:31. Zaś Vitality średnio kończy mecze w 33:59, a więc jak na ekipę, która zbiera regularne bęcki jest to nawet długi timer. Nie spodziewam się tutaj aż 36 minut, ale myślę, że przynajmniej 33-34 minuty zajmie Origen zamknięcie tego spotkania szczególnie jak Vitality postawi trudne warunki w wczesnej fazie gry, a potrafią to zrobić. Linia 31 minut wydaje się być prezentem i dam tutaj aż 90% szans na to, że będzie to spotkanie overowe.

MeczTypKursBukmacher
Origen – Team VitalityOver 31 minut1.70STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy przedostatni tydzień LEC! Fc Schalke 04 vs Misfits (Typ i analiza 13.03.2020)
Następny artykułWeekend bez tej drużyny to nie weekend! G2 Esports vs Rogue (Typ i analiza 13.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.