Wskazanie faworyta w tym spotkaniu jest dziecinnie proste, bo AGO wygląda na tę chwilę na ekipę, która w cuglach wygra cały trzeci sezon Ultraligi, ale to nie powstrzyma nas przed próbą zarobienia na tej ekipie. Dlatego też na dziś przygotowałem bardzo ciekawy i według mnie równie pewny typ na over 21.5 zabójstw, a sama linia patrząc na ostatnie poczynania akademii Rogue wygląda na naprawdę niską.

Zaczniemy jednak od PRIDE, którzy przeprowadzili pierwszą niewymuszoną zmianę i Wyska zastąpił Kanna, który został wrzucony na głęboką wodę, bo debiutował w spotkaniach z Illuminar Gaming oraz Piratesports i znacząco gry PRIDE nie odmienił. Teraz poprzeczka idzie jeszcze wyżej w górę i zobaczyłem już taki trend, że te gorsze ekipy przeciwko AGO zaczynają pickować swoje komforty licząc na to, że swoimi ulubionymi postaciami choć trochę powalczą na faworyzowanych rywali.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Do tego samo AGO ROGUE zaczyna powoli taki yolo style i widać, że zmiana powrotna, gdzie wrócił Szygenda, a na ławkę usiadł Color wniesie wiele ożywienia do całej ekipy. Tydzień temu na Diablo.Chairs w 21 minutowej mapie sami zanotowali 26 zabójstw! Do tego nie wyglądali jak te powoli snowbollujące AGO tylko bardziej był to styl G2, a więc bieganie po liniach i farmienie championów nie creepów. Widać, że duet Szygenda&Zanzarah wniesie tutaj bardzo dużo ożywienia w szeregi AGO.

Szczególnie patrzę tutaj na rosyjskiego leśnika Zanzaraha, który pokazuje, że nie boi się umrzeć pod wieżą rywali jak jego drużyna weźmie z tego 2-3 zabójstwa, ale i Szygenda wygląda na zawodnika dużo bardziej agresywnego od Colora, wręcz takiego na pograniczu ofensywy i braku szacunku do rywala. Myślę, że w spotkaniach na Diablo.Chairs, PRIDE i AVEZ będziemy światkami świetnego show ze strony AGO naszpikowanego wielką ilością ofensywnych zagrań. Do tego Patch 10.3 daje dużo więcej możliwości w ofensywie i nie mogę się doczekać oglądania dzisiejszego show w wykonaniu Woolite i spółki. Według mnie tę linię 21.5 mogą pokryć nawet sami i na over dam 90% szans.

MeczTypKursBukmacher
PRIDE – AGO ROGUEOver 21.5 zabójstw1.78STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzwarty tydzień Ultraligi! Piratesports vs AVEZ (Typ i analiza 18.02.2020)
Następny artykułŚroda z Ultraligą! AGO ROGUE vs AVEZ (Typ i analiza 19.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.