Trzeci tydzień w NA LCS zapowiada się niezwykle ekscytująco

W tym sezonie rozgrywki w Ameryce Północnej wyglądają fantastycznie i tak naprawdę prócz Team Liquid, które wygląda na najmocniejsze w lidze mamy masę wyrównanych drużyn i decydować w spotkaniach będą naprawdę małe aspekty, a czasem nawet poszczególne indywidualne błędy zawodników.

Na papierze te dwie ekipy wyglądają niesamowicie równo i chyba każdy czeka na pojedynek Koreańczyków z górnej alei Ssumday vs Huni, bo obydwoje preferują ofensywne wybory i kto wie, czy nie doczekamy się tutaj jakiś indywidualnych wykluczeń z mapy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak ja widzę inne atuty po stronie 100 Thieves, a te znajdują się na dolnej alei, bo przecież przed sezonem do tej organizacji dołączył Koreańczyk Bang, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, bo to legendarny strzelający SKT, dwukrotny mistrz świata w League of Legends, a wspiera go Aphromoo, czyli kolejna legenda, ale w tym wypadku amerykańskiej sceny.

Kolejnym tym razem wielkim atutem według mnie jest niebieska strona dla 100 Thieves. W ostatnim tygodniu Clutch Gaming dwukrotnie nie banowało Akali i jeśli powtórzą to i w tym spotkaniu to ta postać w rękach Ssumdaya lub Huhiego będzie stanowić bardzo duże zagrożenie, a obydwoje lubią grać tym championem.

Dlatego również myślę, że kursy jakie proponuje nam iForbet to naprawdę fajne value i śmiało dam tutaj prognozę 6/10 dla 100 Thieves.

MeczTypKursBukmacher
100 Thieves – Clutch Gaming11.80iForbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;

betfan kod promocyjny