Niewątpliwie w tej grupie o awans powalczą trzy ekipy, bo Team Singularity już w pierwszej fazie było zaledwie tłem dla reszty drużyn. W bezpośrednich spotkaniach reszty członków mamy absolutny remis, a więc sprawa jest otwarta i kto wie być może nawet czas rozgrywek będzie mieć wielkie znaczenie i na tę chwilę zdecydowanie najkorzystniej prezentuje się to dla K1CK, a najgorzej dla Schalke Evolution i to trochę stawia Niemców pod ścianą.

Drużyna, która przed rozpoczęciem turnieju była w gronie ścisłych faworytów nawet do wygrania EU Masters nie powinna na koniec fazy grupowej liczyć czasów rozgrywanych gier, a raczej mieć pewność awansu dalej i to z pierwszego miejsca. Schalke zaliczyło falstart w spotkaniu właśnie na Movistar i było to dość dziwne spotkanie, w którym zanotowano masę błędów indywidualnych z jednej i drugiej strony, a na koniec to Niemcy popełnili ich więcej. Tylko, że ciężko oceniać Schalke przez pryzmat tego meczu, bo przecież dalej grali już naprawdę dobrze.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Widać, że zależy im na tym turnieju, bo na K1CK już nie pozwolili zagrać Gilliusowi, a wystąpił Lurox. Oczywiście w spotkaniu na hiszpańskie Movistar Riders grał ten pierwszy i to na pewno był spory handicap dla MRS, które z kolei po spotkaniu na Schalke wyglądało dość słabo i nawet na Team Singularity potrzebowali 30 minut by zamknąć mapę, a spotkanie a raczej stomp zafundowany przez K1CK opisywałem tyle razy, że już nie chcę się powtarzać.

Wydaje mi się, że kwestia leśnika w Schalke będzie tutaj kluczowa i jeśli Lurox dziś zagra to Niemcy wygrają te spotkanie na 95%. Jednak nawet z Gilliusem w składzie Niemcy będą zdecydowanym faworytem tego spotkania. Po prostu ciężko oczekiwać by Schalke rozegrało drugie tak samo słabe spotkanie jak tydzień temu na MRS, bo popełnili masę niewymuszonych błędów i żeby Hiszpanie właśnie na nich naciskali i te błędy z tego wynikały to rozumiem, ale właściwie MRS nie musiało robić nic by tę mapę wygrać. Więc koniec końców dam 90% szans na wygraną Schalke oraz 80% na handicap -4.5 zabójstw.

MeczTypKursBukmacher
FC Schalke Evolution – Movistar Riders11.47STS
FC Schalke Evolution – Movistar Riders1 (-4.5 zabójstw)1.75STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDruga polska ekipa walczy o awans! K1CK Neosurf vs Movistar Riders (Typ i analiza 01.05.2020)
Następny artykułBonus za obstawienie Esportu od Betclic. 40 PLN dla graczy
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.