Jakby ktoś powiedział mi, że po dwóch kolejkach zdecydowanie najciekawszą sytuację będziemy mieli w grupie B to kazałbym mu popukać się w głowę. Jednak los chciał, że panuje tam absolutny remis i wszystkie ekipy legitymują się bilansem 1-1, a sprawa ewentualnych awansów jest wciąż otwarta i ta kolejka może dać duży komfort psychiczny.

Myślę, że ekipa FunPlus Phoenix w ostatnim meczu ze Splyce mogło się przełamać, bo w turniej weszli bardzo niemrawo przegrywając z J Team, gdzie popełnili kilka poważnych błędów, ale i ze Splyce nie wyglądało to różowo, a w pewnym momencie nawet zanosiło się na ich drugą porażkę, ale kradzież barona i potem wygrana walka drużynowa odmieniła losy spotkania i dała pierwszy punkt mistrzom Chin.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Wczoraj również pierwsze punkty wywalczyła ekipa GAM Esports. Choć Wietnamczycy mieli spore kłopoty z domknięciem gry to Levi i spółka znaleźli odpowiednie walki drużynowe i pokonali ekipę J Team. W końcu zagrali w swoim stylu, a więc wprowadzili prawdziwy młyn na mapę i zaowocowało to zdobyciem ważnego punktu. Choć o następne oczko będzie ciężko.

Mają spory niefart, bo FunPlus Phoenix powinno dostać sporo wiatru w żagle i szczególnie pewności siebie. Pod względem mechanicznym mistrzowie Chin biją wszystkich w tej grupie na głowę i nie bez powodu stawiani są w ścisłej czołówce na tym turnieju. Myślę, że po meczu na Splyce Doinb i reszta ekipy będą mieli już z górki i przejadą się po rywalach kończąc grupę 5-1, a tutaj powinni przejechać się po rywalach i ten handicap pokryją na 80%.

MeczTypKursBukmacher
FunPlus Phoenix – GAM Esports1 (-9.5 zabójstw)1.85STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMistrzowie Korei są w wielkiej formie! SK Telecom T1 vs Clutch Gaming (Typ i analiza)
Następny artykułMoże typy na zawodników? Omówienie wtorkowych zmagań na mistrzostwach! (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.