Choć jeszcze nie skończyliśmy drugiego dnia EU Masters to jednak trzeba kuć żelazo póki gorące, bo buki oferują naprawdę fajne kursy i według mnie mocno 'śpią’ ze swoją ofertą. Oczywiście trochę do znudzenia wchodzę w spotkania z polskimi ekipami, ale w końcu jak coś działa to ciężko by to zmieniać, a raczej trzeba korzystać, bo K1CK dzisiaj pokazało kolejny wielki pojedynek i chociaż Schalke zagrało nieźle to według mnie będzie mało.

Oczywiście dziś FC Schalke 04 Evolution przejechało się to Team Singularity choć zajęło to im 27 minut, a więc o cztery minuty dłużej niż K1CK i nawet jak była to czysta gra to trzeba pamiętać, że TS będzie tu chłopcem do bicia i reszta będzie ich stompować. Mimo wszystko trzeba pamiętać o tym, że ekipa z Niemiec ma już porażkę na tym turnieju, bo w pierwszym spotkaniu przegrali na Movistar Riders po naprawdę słabej grze i to w sumie z obu stron.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

K1CK dziś pokazało, że przejechanie się po Team Singularity to nie był przypadek i styl w jakim to zrobili również nie wziął się znikąd. Ich kolejną ofiarą było Movistar Riders i mimo, że bukmacherzy robili z polskiej ekipy bardzo dużego underdoga to jednak pokazali, że na dzień dzisiejszy są dużo mocniejsi od Hiszpanów i kompletnie zestompowali swoich oponentów. Do wygrania gry potrzebowali niecałych 26 minut, a te spotkanie pod względem przejechania się po rywalu wcale nie odbiegało od pierwszego meczu na TS. Totalna dominacja na mapie i nawet mechanicznie wyglądało to dużo lepiej niż u swoich rywali.

Można było uznać, że stomp na TS był po prostu tym co K1CK musiało zrobić i pierwszy sprawdzian miał przyjść dzisiaj. Niewątpliwie zaliczyli go na 5+ i według mnie już dziś udowodnili, że są poważnymi kandydatami do ćwierćfinałów, a może nawet i top 4 EU Masters. Wydaje mi się, że te spotkanie mimo wszystko będzie najtrudniejsze dla K1CK, bo Schalke to wciąż poważny kandydat do minimum awansu z grupy, ale po tych dwóch spotkaniach w grze makro wyglądają dużo gorzej niż nasi chłopcy i według mnie podobnie jak MRS będą również gorsi mechanicznie. Kursy rzędu @5+ to według mnie prawdziwe prezenty i tutaj dam aż 70% na wygraną K1CK.

MeczTypKursBukmacher
K1CK Neosurf – FC Schalke 04 Evloutnion15.10LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułNie czekamy na rozwój sytuacji i rozpoczynamy trzeci dzień z EU Masters! Team LDLC vs AGO Rogue (Typ i analiza 24.04.2020)
Następny artykułSpotkanie o trzecie miejsce w LPL! Invictus Gaming vs FunPlus Phoenix (Typ i analiza 29.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.