Już dzisiaj startuje czwarta kolejka Ultraligi, w której dojdzie do kilku ciekawych spotkań, ale chyba najważniejsze jest to, że zagramy na patchu 10.3, który przyniósł nam sporo zmian i szczególnie ożywił rozgrywkę jeśli chodzi o walki drużynowe, gdzie wróciła Yuumi i ten mały koteczek sieje pogrom na Summoners Rifcie, ale wątpię w to by przeszła fazę banów.

AVEZ razem z Diablo.Chairs i PRIDE okupuje ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 1-5 i nie ma co się oszukiwać to na razie Bucu i spółka są największym rozczarowaniem tego sezonu. Szczególnie zawodzi tu leśnik Bolszak, który do tej pory w sześciu mapach zanotował zaledwie jedno zabójstwo i pod tym względem zajmuje ostatnie miejsce w lidze razem z kolegą z drużyny wspomagającym Kubydem. Trochę to dziwne, bo Bolszak był raczej znany z agresywnej gry i sam fakt, że przez cały rok 2019 utrzymywał poziom około 3 zabójstw na mecz pokazuje jaki zjazd zaliczył i jak mocno nie pasowała mu meta, a w 10.3 pojawia się tam parę zmian.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Piraci po słabiutkim starcie trzeciego sezonu obecnie notują trzy wygrane z rzędu i zapewne ta seria zostanie przedłużona do czterech. Jednak ich prawdziwe wyzwanie zacznie się jutro oraz w następnym tygodniu, gdzie zagrają z trzema topowymi ekipami. Z początku brakowało im trochę agresji i proaktywnych zagrań, ale Fryderyk Veggie Kozioł szybko poustawiał zespół i Piraci wyglądają na chwile obecną na bardzo mocną ekipę z naprawdę dobrym makro, ale i inne elementy gry ograne na najwyższym poziomie.

Obie ekipy w poprzednim tygodniu nie zanotowały żadnej mapy powyżej 20.5 zabójstw dlaczego więc zdecydowałem się na over 21.5? Tu na pewno z pomocą przychodzi patch 10.3, w którym do gry wraca więcej lubiących się wymieniać na linii postaci jak Yuumi, czy legendarny polski Corki oraz Ezreal. Do tego zmiany w lesie i szybsze skalowanie leśników Bolszakowi spada jak manna z nieba + powrót Sejuani na której zwykle wyglądał nieźle. Również występuje tu 'paradoks’ dwóch underowych ekip, gdzie zwykle kończy się to krwawą jatką. Jednak głównym powodem są zmiany w grze, które według mnie rozruszają wiele ospałych regionów, a już to było widać po LEC, czy LCSach, gdzie częstotliwość walk była naprawdę dużo wyższa. Dlatego też daję tutaj 80% szans na over 21.5 zabójstw w meczu.

MeczTypKursBukmacher
Piratesports – AVEZOver 21.5 zabójstw1.78STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDarmowa gotówka dla każdego gracza od STS za obstawienie meczy.
Następny artykułCzas na show! PRIDE vs AGO ROGUE (Typ i analiza 18.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.