Nie licząc Team Liquid w Ameryce mamy naprawdę ciekawą sytuację jeśli chodzi o rozgrywki Ligi Legend, a ten weekend znów może wywrócić tabelę do góry nogami. Jednym z takich pojedynków na pewno będzie starcie 100 Thieves z FlyQuest, bo obie ekipy obecnie znajdują się na trzecim miejscu z statystykami 3-3.

Jednak 100 Thieves jest ewidentnie na fali wznoszącej. Sezon zaczęli tragicznie od trzech porażek z rzędu, ale teraz przez trzy mapy są niepokonani i według mnie podtrzymają tę serię. Patch 9.3 niesie wiele zmian, ale jest i jedna stała, a jest nią Ezreal, a jeśli zostawisz tą postać dla Koreańczyka – Banga to możesz równie dobrze poddać mapę. Do tego ww. strzelający potrafi ją w zabójczy sposób skontrować, a i jego synergia z drużyną jest już na dużo lepszym poziomie i sądzę, że to jest jedyna ekipa, która jest wstanie zagrozić TL w końcowym zwycięstwie w splicie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

FlyQuest to fajna ekipa, ale na maks ćwierćfinały. Mają w większości bardzo doświadczony roster, ale składający się z zawodników, którzy zawsze byli nieźli, ale nigdy najlepsi i pewnego poziomu już raczej nigdy nie przeskoczą. Jeśli popatrzeć historycznie Wildturtle zawsze miał bardzo duże problemy na Koreańskich zawodników, to samo było z Santorinem. Zawsze brakowało tej jakości w starciu z dużo lepszymi mechanicznie rywalami.

Patrząc na to wszystko i na niebieską stronę jestem przekonany, że Bang dostanie w swoje ręce bardzo komfortowy pick i po prostu wysnowballuje grę do końca nie dając złudzeń drużynie przeciwnej i daję tutaj mocne 8/10 na ten typ.

MeczTypKursBukmacher
100 Thieves – FlyQuest11.57Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKapitalny dzień w LCK! Hanwha Life Esports vs Kingzone DragonX (Typy i analiza)
Następny artykułCzy odmienione Optic Gaming sprawi niespodziankę i pokona TSM? (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.