Bardzo ciekawa para zmierzy się ze sobą już pierwszego dnia KeSPA Cup tj. 23 grudnia 2019 roku, bo obie ekipy jeszcze niedawno rywalizowały ze sobą w CK, ale APK udało się wygrać z Jin Air Green Wings i zostali jedynym beniaminkiem w LCK na Spring split 2020. W niższej lidze APK wypadało trochę lepiej od Brion Blade (APK zajęło drugie miejsce zaś BB czwarte), ale obie drużyny przeprowadziły kilka zmian przed sezonem.

Brion Blade przed sezonem wymieniło trójkę swoich zawodników. Odeszli Spear do Destroy Gaming, FATE do Sandbox i HyBriD do… APK Prince. Zaś przyszli Hallow (rezerwowy strzelec z Sandbox), Doil (rezerwowy leśnik z Sandbox) i Wizer (rezerwowy toplaner z Sandbox). Można powiedzieć, że stali się taką trochę akademią SB. Do tego jeden z dwójki Doil/Croco musi przejść na swoją nienaturalną pozycję midlanera, bo jeden i drugi preferują grę w lesie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dużo ciekawiej podziało się w APK Prince, które ewidentnie chce na dłużej zagościć w LCK o czym może świadczyć ściągnięcie Flawlessa z chińskiego JD Gaming, ale do składu dołączył również Mia, a więc dawny wspomagający drużyny KT Rolster i oczywiście już wcześniej wspominany HyBriD. Ze składem pożegnał się zawodnik górnej alejki Paladin oraz dość znany leśnik KaKAO, ale wiadomo było, że będzie musiał ustąpić miejsca jednemu z lepszych leśników obecnie w Lidze Legend.

Transfery obu ekip można uznać za ciekawe, ale jednak BB ściągało zawodników rezerwowych, których gry w LCK można policzyć na palcach jednej ręki i dopiero teraz w CK młodzieżówka Sandbox będzie chciała pokazać na co ich stać. APK Prince już udowodniło, że LCK im się należy, a jeszcze zrobili naprawdę fajne wzmocnienia i chociaż tym składem koreańskiej ligi nie zwojują to jednak myślę, że tutaj wygrają na 85% zaś na 2:0 dam 60% szans.

MeczTypKursBukmacher
APK Prince – Brion Blade11.43eFortuna
APK Prince – Brion Blade2:02.40eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy kwalifikacje do KeSPA CUP! Afreeca Freecs vs Rockhead (Typ i analiza)
Następny artykułKolejny zespół z LCK powinien dać lekcję ekipie z CK. Hanwha Life Esports vs ESC Ever (typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.