Takiej posuchy w wygrywaniu turniejów koreańskie ekipy nie pamiętają już dawno, bo ostatnie dwa sezony to 0 wygranych turniejów międzynarodowych, gdzie Chiny raz wygrywały MSI i drużyny z LPL dwukrotnie zostawały Mistrzami Świata. Do tego pierwszego dnia Mid-Season Cup drużyny z LCK musiały uznać wyższość sąsiadów, bo T1 i Damwon z czterech spotkań przeciwko LPL wygrali zaledwie jedno choć sprawa awansów z tamtej grupy jest wciąż otwarta to wygląda na to, że Chińczycy są o krok przed swoimi oponentami.

Myślę, że w grupie B doświadczymy podobnej 'chińskiej dominacji’ i pewniakiem do awansu będzie tu JD Gaming, a i Invictus nie zostanie bez szans. Wydaje mi się, że Gen.G będzie mieć spory problem w tej grupie i mimo to drugi seed z Korei, a więc finalista wiosennego splitu w LCK to trafili na naprawdę niewygodnych dla siebie rywali posiadających naprawdę mocne solo linie i to tyczy się głównie formacji z Chin. Sądzę, że solo linie Gen.G nie będą wytrzymywać presji wywieranej przez JD czy właśnie IG.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Myślę, że TheShy będzie celował w postacie typu Jayce by kompletnie orać na topie. Właściwie priorytet na tego championa będzie naprawdę duży, bo również Rookie lubi grać tą postacią. Do tego obecna meta w grze właśnie będzie preferować tego typu drużyny nastawione na wieczną agresję, bo drużyny dość mocno odeszły od postaci tankowatych, które były prawie niezabijalne na rzecz tych 'miękkich’, ale za to mających dużo większy impact w grze szczególnie na linii, a potem na side lane.

Również nie ma co ukrywać, że to właśnie drużyny z Chin bardziej komfortowo będą czuły się w takiej rozgrywce, gdzie nie ma wytrzymałych postaci i taki zawodnik środkowej alei potrafi kompletnie rozbić całą przeciwną formację. Choć ktoś zaraz może powiedzieć, ale Faker to Bóg środkowej alei i to na pewno się zgadza, ale on już od dłuższego czasu gra bardzo pod drużynę i nie jest takim 'wariatem’ jak Knight, Yagao czy właśnie Rookie. W Chinach jak puszczają lejce to taktyka schodzi na drugi plan a w Invictus wygląda to tak jakby o tym czymś w ogóle nie słyszeli. Mimo to na chwilę obecną sama gra i zmiany w jej bardzo będą promować IG i wydaje mi się, że będą dużo mocniejsi niż sugerują to bukmacherzy, a jeśli TheShy i Rookie są w dobrej formie to chińska formacja wygra ten mecz na 80%.

MeczTypKursBukmacher
Gen.G – Invictus Gaming21.98STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPiątkowy młyn w Mid-Season Cup! DragonX vs Invictus Gaming (Typ i analiza 29.05.2020)
Następny artykułZaczynamy czwarty sezon Ultraligi! AGO Rogue vs K1CK Neosurf (Typ i analiza 09.06.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.