Kolejny typ i znów koreańska ekipa tym razem wybór padł na przebijające się z fazy Play In Damwon Gaming. Los chciał, że trafili do grupy D, w której ich rywalami będą broniący tytułu Invictus Gaming oraz amerykańskie Team Liquid i tajwańskie Ahq eSports Club. Według mnie sytuacja w tej grupie będzie wyglądała praktycznie bliźniaczo jak w grupie A i hierarchię w niej jest dość łatwo ustalić.

Na papierze o pierwsze miejsce bój powinny stoczyć ekipy Invictus Gaming i Damwon Gaming. Choć jestem wielkim fanem IG to wydaje mi się, że minimalnymi faworytami w tym starciu będą Koreańczycy. Bardzo martwię się o formę obrońców tytułu, którzy w lecie mieli masę przeróżnych problemów i przebijali się na mistrzostwa przez regionalne kwalifikacje, w których wcale jakoś nie zdominowali. Ich forma to będzie jedna wielka zagadka i jeśli ktoś ma zrobić miejsce do ewentualnego awansu Team Liquid to będzie to raczej ekipa z Chin.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Nie można skreślać tutaj mistrzów LCS z szans w walce o awans, ale już przed turniejem widzę parę kłopotów dla wszystkich ekip z Ameryki Północnej. Po pierwsze patch 9.19 wybitnie nie leżał grającemu w fazie Play in Clutch Gaming. Po drugie w Ameryce wszyscy może prócz Cloud 9 grają podobnie, więc ten kłopot będzie dotyczył również TL. Po trzecie TL już w tym sezonie ma złe wspomnienia z fazy zasadniczej i pojedynków przeciwko IG, gdzie było gładkie 2-0 dla ekipy z Chin. Co do Ahq to jest to obok Hong Kongu najsłabszą drużyną w fazie grupowej i jak nie zrobią 0-6 to będę w wielkim szoku.

Damwon ma wielką przewagę w postaci rozegrania już ośmiu map na tych mistrzostwach. Oczywiście można skontrować ten argument i powiedzieć, że musieli pokazać swoje taktyki, ale Damwon grało praktycznie non stop jednym schematem, więc dużo o nich powiedzieć nie można. Za to doskonale wiedzą jakie postacie są silne i przyzwyczaili się do obecnych standardów na Summoners Rift. Do tego ich skład na papierze wygląda okrutnie mocno i Damwon powinno się bić tutaj może nawet i o top 4 całej imprezy. Dla mnie ich wyjście z grupy jest pewne w 95%.

TypKursBukmacher
Damwon wyjdzie z grupy1.35TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy Griffin awansuje z grupy A? Według mnie tak!
Następny artykułZaczynamy mistrzostwa świata! Royal Never Give Up vs Clutch Gaming (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.